Kosmetinė paslauga – plaukų šalinimas lazeriu

Uncategorized

Kosmetinės paslaugos yra skirtos tam, kad tam tikrų sričių specialistai pagražintų tuos, kas jaučia, jog turi per didelį plaukuotumą arba plaukelius tose vietose, kur jų būti neturėtų. Plaukelių augimą neretai nulemia hormonai. plaukusalinimasVieno ar kito hormono perteklius ar trūkumas išprovokuoja tai, kad atsiranda nepageidaujami plaukeliai. Išeitis yra kosmetinė paslauga – plaukų šalinimas lazeriu. Tai procedūra, kuri yra neskausminga, bet labai efektyvi. Rezultatai matomi jau po pirmos vizitacijos.

Plaukų šalinimas lazeriu vykdomas tiek vyrams, tiek ir moterims, tik galbūt skirtingose kūno vietose. Padidėjęs plaukuotumas yra nemalonus, nes neestetiškai atrodo. Todėl ir nori pacientai jo atsikratyti, kad nejaustų kitų žmonių žvilgsnių ir nebūtų nejauku. Moterys neretai pageidauja, kad plaukų šalinimas lazeriu būtų atliktas veido srityje. Jei tiksliau, tai dažna moterų problema yra mažyčiai, bet tankūs gyvaplaukiai tarp nosies ir viršutinės lūpos. Tikrai nėra malonu, kai moteris išgirsta patyčias: „nusiskusk ūsus“. Deja, vyrai ir vaikai gali būti labai pastabūs ir pasakyti tikrai įžeidžiančių žodžių. Vieniems netyčia išsprūsta, o kiti, kurie nemandagūs, tai specialiai beria druską ant žaizdos, nes galbūt tuo metu yra susierzinę ir išlieja susikaupusį pyktį ant pirmo pasitaikiusio, o galbūt to žmogaus nemėgsta. To mes nesiaiškinsime, nes žmonių santykiai yra labai sudėtingi. Svarbu yra ne tai, kas ką pasako, o tai, kad moterys nori būti gražios, kaip ir priklauso dailiajai lyčiai. Procedūros atliekamos greitai, tačiau prieš imdamiesi veiksmų klinikos specialistai įvertina situaciją ir nusprendžia, ar žmogui ji bus tikrai naudinga. Nėra taip, kad pacientas paprašo paslaugos, susimoka ir iš karto gauna ją. Medikai turi įvertinti, ar ta paslauga būtina.

Vyrai būna nepatenkinti plaukuotumu tada, jei tai kenkia jų darbui, pavyzdžiui, jei jie dirba modeliais. Nors, gerai pagalvojus, verslininkai taip pat siekia turėti solidžią išvaizdą ir didelis plaukuotumas ant rankų jiems nepritinka… Todėl bent jau nuo plaštakų jie plaukelius nori pašalinti. Tam vėlgi naudojama ta pati procedūra plaukų šalinimas lazeriu. Iš esmės vyrų plaukuotumas visuomenėje yra priimtinos ir daugiau yra reikalaujama iš moterų, kad jos turėtų švelnią, lyg iš pieno plaukusią pdą, ant kurios plaukelių nebūtų. Kaip kai kurie drastiškai teigia, moteriai plaukai tinka tik ant galvos, o kitose zonose plaukuotumo gali ir nebūti.

Kodėl rekomenduojamas plaukų šalinimas lazeriu? Todėl, kad nuolatinis skustuvo naudojimas ar depiliacijos odą dirgina, galbūt daro vis jautresnę, gal net šiek tiek šiurkštesnę. Tai tikrai nėra pageidaujamas rezultatas, nors plaukelių taip ir nematyti. Plaukų šalinimas lazeriu yra pranašesnis tuo, kad po vienos ar kelių procedūrų plaukeliai nebe ataugs. Tai yra paslauga, kuri duoda ilgaamžį rezultatą ir plaukelių šalinimas bus išbrauktas iš gyvenimo visam laikui. Ar pakaks vienos procedūros, ar reikės daugiau, tai jau nustato grožio klinikos specialistas pagal kiekvieno paciento būklę. Kadangi plaukų šalinimas lazeriu nepavojingas, visi apsilankiusieji klinikoje gali būti tikri, kad išliks sveiki ir kad išei iš klinikos kas kartą vis gražesni sau bei kitiems. Bus galima ištarti viso geriausio buvusioms patyčios ir savikritikai, nes tam nebeliks pagrindo, jei plaukuotumas jums buvo vienintelė estetinė problema. Gyvenimas pradės tekėti kiek kitokia vaga, šviesesne, nes labiau pasitikėsite savimi, kai pasieksite savo tikslą, nesvarbu, ar jis būtų iš grožio srities, ar iš visai kitos. Tikslų pasiekimas visada pakelia savivertę.

Daugiau informacijos: www.emklinika.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *