Keltuvai skirti darbui dideliame aukštyje

Keltuvai

Keltuvai

 

Keltuvai    Praeityje , kai norint pakilti aukštai žmonės ir statybininkai naudojo tik pakėlimui  skirtus kranus ir stabinius  pastolius jau dingo. Per pastaruosius metus statybos  pramonėje įvyko labai svarbūs pakitimai kalbant  apie  šiuolaikiškas krovinių pakėlimui  naudojamas technikas ir prietaisas, kurias gali įsigyti bet kuri statybos įmonė.  Šiais  laikais  yra populiari keli keltuvai, tokie  kaip stiebiniai keltuvai,  statybinės platformos  ir statybiniai keltuvai.  Kiekvienas iš šių mechanizmų gali būti montuojamas ant fasado kur yra statomas  arba remontuojamas namas ir jis gali pakelti ne tik  pakėlimui  skirtą kraną ir pastolius, tačiau taip pat gali užtikrinti naudojamų medžiagų  ekonomiškumą, tuo pačiu padidėja darbo našumas ir sumažės galimų traumų  tikimybė. Stiebiniai keltuvai taip yra vadinami, kadangi  konstrukcija  turi pakėlimui skirtą mechanizmą, kuris yra sudarytas iš  atskirų stačiakampių  arba trikampių sekcijų, kurios   sudarys keltuvą.  Tokio keltuvo  aukštis, o atitinkamai  ir pakėlimo  aukštis  gali pasiekti apie 150 metrų. Su tokio pakėlimo mechanizmo pagalba mechanizmas  juda platforma  arba liftu ant kurios dirba statybininkai  arba statybinės  medžiagos.  statybinės platformos yra pakankamai populiarios, kai  yra statomi namai dideliame  aukštyje. Tokie keltuvai gali pakelti iki 200 metrų  aukščio žmones ir jų  statybines medžiagas, kurių  bendras  svoris  gali  būti  net 4 tonos.  Tačiau pakankamai dažnai naudojamos statybinės platformos  atliekant  statybos  darbus, kai yra statomi įvairiausi pramoniniai objektai.

Kai yra naudojami keltuvai   atliekant statybos  darbus dideliame  aukštyje tokiu  atveju galima pasiekti statybos  darbų kainų sumažinimo ir tuo pačiu niekaip nenukentės  atliekamų darbų kokybė.  Įvairūs keltuvų modeliai turi tam  tikrus konstrukcijų  skirtumus, tačiau  jie  visi savo vartotojams  gali  suteikti ne vieną  privalumą. Pavyzdžiui keltuvai  sumažins darbų kainas palyginus  su kitomis naudojamomis kėlimui  skirtomis konstrukcijomis. Keltuvai  gali  suteikti galimybę į aukštį pakelti ne tik  žmones, tačiau taip pat ir  statybines medžiagas.  Kelios  sekcijos iš kurių yra sudaryti keltuvai labai lengvai surenkamos ir taip pat  lengvai transportuojamos, priešingai nei neišrenkamos konstrukcijos kitų kėlimo mechanizmų. Statybiniai keltuvai tai yra  ciklinė mašina, kuri turi  kroviniams  skirtus pakėlimo mechanizmus, kurie  yra   skirti krovinių  arba žmonių pakėlimui.  Tokia technika  yra naudojama, kai yra atliekami statybos  arba remonto darbai.  Taip pat  keltuvai yra  skirstomi  pagal  kvalifikaciją, kuri priklauso  nuo jų paskirties.  Taip pat yra keltuvai, kurie  gali pakelti krovinius, tai yra  statybiniai keltuvai, kurie gali padėti pakelti  žmones  ir krovinius, kurie  yra naudojami, kai yra  remontuojami pastatai. Toks keltuvas yra skirtas pakelti  krovinius  į statomus arba remontuojamus  namus.  Fasadiniai keltuvai, tai yra statybiniai keltuvai, kurie padeda  atlikti  fasado  apdailos  darbus.

Statybiniai keltuvai yra skirti  kitų žmonių, pavyzdžiui statybininkų  arba kitų  žmonių pakėlimui, kai  yra atliekami statybos darbai.  Keltuvų  konstrukcija  yra sudaryta  iš atvirų ir uždarų  aikštelių, bei pakeliamo  mechanizmo.  Tokiu būdu yra  skirstomi   stiebiniai  ir fasadiniai   keltuvai.  Fasadiniai keltuvai yra naudojami, kai yra atliekami darbai dideliame  aukštyje.   Tokie keltuvai  juda trosų pagalba, kurie yra tvirtinami prie  stogo su specialių konsolių pagalba.  Tai suteiks  galimybę labai paprastai atlikti  darbus  dideliame  aukštyje, tačiau  tokio keltuvo  montavimas  gali pažeisti  stogą.  Be to, egzistuoja  tokios stogų konstrukcijos prie kurių gali  būti  tvirtinami keltuvai. Stiebiniai keltuvai yra montuojami vertikaliose  atramose, kurios  gali būti  fiksuojamos keliose  vietose, tai yra viršuje  ir apačioje. Tokie keltuvai turi  apribojimus kalbant  apie aukštį, tačiau priešingai nei fasadiniai keltuvai juos  yra pakankamai  paprasta  sumontuoti ir išmontuoti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *