Ilgalaikis makiažas – tai ilgai išliekantis grožis

Uncategorized

Ilgalaikis  makiažas  yra skirtas tam, kad  savo pagrindines  funkcijas  atliktu ilgą laiką.  Laikas, kurį išliks  toks nuostabus rezultatas priklauso nuo pigmento receptūros,  kaip giliai yra  suleidžiami pigmentai ir žinoma nuo individualios odos reakcijos, kai yra  suleidžiami dažai. Šis  makiažas  atsirado jau pakankamai senai. Ilgalaikis  makiažas  yra kuriamas su specialia aparatūra ir naudojant specialius  pigmentus. Kuriant  šį makiažą yra pabrėžiamos pagrindinės jūsų veido linijos.  Gali  būti  atliekamas antakių makiažas. Juk veide yra svarbiausia  būtent jūsų  akys.  Todėl antakių linijos formuoja  įspūdį  apie  jūsų veidą ir  tai labai  sudėtinga įvertinti.  Nėra  moters, kuriai nebūtų galima  pasiūlyti  patobulinti jos  antakius. Kartu  su specialistu galima  surasti tinkamą sprendimą, kuris  suteiks galimybę antakius paversti išraiškingais ir tuo pačiu palikti  daugiau laisvės vaizduotei.  Antakiai  gali  būti padaryti tankesniais, gali būti pagerinama  jų  forma. Pigmento pasirinkimas tai  yra  specialisto užduotis. Priklausomai  nuo to kokia  užduotis  yra sprendžiama gali  būti naudojamos kelios technikos. Šio makiažo subtilumas  susideda iš to, kad  yra parenkamas tinkamas eskizas ir pasiekiamas maksimalus  natūralumas.  Yra būtina žinoti tam tikrus ilgalaikio  antakių makiažo  aspektus prieš tai, kai  bus  teikiama  ši paslauga.  Antakių forma turi atitikti  konkrečia  asmenybę, žmogus  su  tokiais  antakiais turi jaustis patogiai ir  jis  turi  būti individualus.  Grožio ir estetikos  normos įvairiose  kultūrose yra  skirtingos. O  asmeniniai pageidavimai  gali  būti labai originalūs.

Specialistas turi atsižvelgti į tai ar klientas vėliau dažys plaukus  ar ne, ar reguliai  atliekama  depiliacija atskirose  antakių  vietose. Kai yra   atliekamas ilgalaikis makiažas  specialistas turi pasiūlyti optimalų variantą pagal tai  kokiam klientui  bus teikiama tokia paslauga. Be to, makiažas yra  parenkamas pagal veido proporcijas ir pagal tai kokie įrankiai naudojami šios procedūros metu.   Ilgalaikis makiažas yra  atliekamas  naudojant tam tikrą  aparatą, kuris padeda judinti  adatą į kurio  galiuką  yra  suleidžiami pigmentai.  Jei  makiažas bus atliekamas tinkamai tokiu  atveju nei viena  klientė  neliks  abejinga, įprastai tai turi būti maksimaliai neryškus, nepritraukiantis daug dėmesio bendravimo metu variantas. Žinoma, tai galima gauti, tačiau turi  būti naudojama speciali technika kaip  ir pas menininką.  Ilgalaikis  antakių makiažas, tai  yra  pati kūrybiškiausia šio makiažo dalis.  Taip pat yra svarbu koks  spalvinis sprendimas  bus pasirinktas. Tam teikia  įtaką plaukų, odos ir akių spalvą. Profesionalo  negali riboti spalvų paletė ir už tinkamą  pigmento pasirinkimą jis yra  atsakingas prieš klientą.

Taip pat  gali  būti atliekamas ilgalaikis  lūpų makiažas, tai yra tikriausiai pati populiariausia  veido procedūra, kadangi ji padeda puikiai  atrodyti net ir be lūpų dažų, o tokios  akimirkos  paros  bėgyje  įvyksta  ne vieną  kartą.  Vizualiai  atveria  lūpų forma ir dydis. Prieš tai, kai yra atliekamas ilgalaikis makiažas jūs galėsite pasakyti kokie  yra jūsų pageidavimai kalbant apie  lūpų kontūro formą.  Kontūras piešiamas specialiu rašikliu, tai atliekama ypatingai kruopščiai.  Suteikia labai aiškią  lūpų  liniją. Pigmento pasirinkimas, kuris yra naudojamas  makiažo metu yra labai svarbus darbų etapas.   Bus atsižvelgiama  į jūsų nuomonę, plaukų ir odos spalvą.  Tačiau žinoma, kad procedūra  nesibaigia tada, kai yra nupiešiamas lūpų kontūras, kadangi vėliau turi būti atliekamas  pigmento  paskirstymas, užtikrinamas tolygus pigmento pasiskirstymas. Ilgalaikis  lūpų makiažas  jūsų  grožiui tarnaus ilgą laiką,  naudojant specialią technologiją.  Tai yra jūsų ilgalaikio grožio garantija, kurios dėka jūs   būsite  pasiruošę  net ir nenumatytoms  situacijoms.
Daugiau apie ilgalaikį makiažą skaitykite čia.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *