Ilgos audinės blakstienos

Uncategorized

Audinės  blakstienos

 Audinės  blakstienos pats ploniausias  storis  yra 0,10-0,12 mm, jos  yra labai  artimas  variantas jūsų blakstienų    storiui  ir pagal   struktūrą.  Tokiu   būdu  bus sukurtas praktiškai  natūralaus  makiažo efektas.  Jos  idealiai  tinka   įvairios  apimties  blakstienų  priauginimas.   Audinės   blakstienos  sukuria   natūralių  blakstienų  efektą. Jų praktiškai  neįmanoma   atskirti  nuo  tikrų  blakstienų.  Šių  blakstienų   priauginimas  yra tinkamas  praktiškai  visiems, kadangi  jų   svoris  yra nedidelis, o jūsų  blakstienos nenukars.  Kiekvienos  blakstienos    yra  skirstomos į  keturias  rūšis  pagal ilgį. Tokios  aublakstienosdinių  blakstienos tai yra sintetinė  medžiaga, kurių   struktūra  praktiškai identiškai   natūraliam  kailiui. Jos   atrodo  taip pat  kaip  kailis ir  nepadarys  jokios žalos  jūsų  akims.  Be to,  kai   yra priauginamos  šios  blakstienos   jos nesukels  alergijos. , jos  tinkamai  prisitvirtins ir   bus    lengvai  prižiūrimos. Tokios   blakstienos   atrodo kaip   natūralios, nereikalauja  papildomo  dažymo ir  suteiks  jūsų   žvilgsniui  daugiau žavesio. Šių   blakstienų   priauginimas  tampa sudėtingas, kadangi kiekviena  dirbtinė  blakstiena yra tvirtinama prie  natūralios, priklausomai  nuo klientų poreikių. Jos   gali  būti  priauginamos   ne tik  ant viršutinių   blakstienų, tačiau  taip pat ir  ant apatinių ir net akių   kampučiuose. Būtent tokiu  būdu yra sukuriamas   natūralaus   žvilgsnio   efektas ir  žmogui  net  į galvą  negali šauti, kad  šis  nuostabus žvilgsnis yra padarytas  patyrusio meistro  rankomis.  Galbūt  kažkas  gali  pasakyti, kad tokios  blakstienos  gali būti pavojingos  sveikatai, kadangi gali   sukelti alergiją ir  kitus  nemalonumus juk   audinės   blakstienų  priauginimas nevyksta   naudojant  tikrą  gyvūno  kailį. Dar  nėra  išrasta  tokia  technologija, kuri  galėtų  apdoroti  kailį, kad  jis  būtų  visiškai   saugus.

Audinės   blakstienos nėra   atskiriamos  nuo  natūralių  blakstienų, tačiau  jos  turi  pakankamai   didelius  privalumus prieš  natūralias  blakstienas,  jos yra ilgos, tankios ir  šilkinės.  Atsižvelgiant į šios medžiagos savybes šių  blakstienų  priauginimas    tinka  bet kuriai moteriai nepriklausomai nuo  natūralių  blakstienų  ypatybių. Šios   blakstienos  yra   pakankamai   plonos ir jos  nėra  labai  sunkios, kaip tai nutinka su   sunkiomis  dirbtinėmis    blakstienomis.  Kai  bus  priauginamos   audinės  blakstienos   tokiu  atveju jos  bus ilgos, tankios  ir taps  tikru merginos  pasididžiavimu.  Nors  tai yra pakankamai   neprasta  ir  sudėtinga procedūra, tačiau  tokių  blakstienų  efektas  bus pastebimas  ne tik   merginai, tačiau  ir visiems  aplinkiniams.  Tai  jau  pakankamai  senai  suprato Japonijos merginos, tačiau  šiais  laikais   blakstienų priauginimas  yra  prieinamas  įvairiose  pasaulio šalyse.  Naujos  audinių  blakstienos  atrodo natūraliai   ir tuo pačiu  nedaro  jokios   žalos  žmogaus  sveikatai, tai yra  jo  akims  ir   vokams.  Kai   kurie mano, kad   kai yra priauginamos  audinės  blakstienos yra  naudojamos  natūralios medžiagos, tačiau  tai taip pat  yra   klaidinga  nuomonė, kadangi yra  naudojamos  tik sintetinės  medžiagos. Ši procedūra   yra  prieinama  praktiškai kiekvienai  merginai.

Audinės  blakstienos  turi ne vieną  privalumą palyginus   su  kitų  rūšių blakstienomis, tai yra  jos     yra  kur kas tankesnės, idealiai  tiks  toms merginoms, kurios  visą laiką  svajojo  turėti  juodas  blakstienas, jos  yra labai  ilgos, jos nebijos  aukštos  temperatūros  ir vandens poveikio.   Kaip  rodo praktika   šių blakstienų  priauginimas tai  greičiausiai  yra  pats  patikimiausias  būdas turėti gražų   ir išraiškingą  žvilgsnį.  Ir jums   reikės    sueikvoti  vos  kelias  valandas.  Taip pat  be  galo  svarbu yra   pasirinkti  tinkamą  blakstienų ilgį, todėl jų  pasirinkimas  turi   būti  atliekamas  labai individualiai.   Audinės   blakstienų   priauginimas  yra vykdomas   keliais  etapais į  kuriuos   yra   būtina atkreipti  dėmesį. Šios  blakstienos  jūsų  žvilgsnį  pavers  tikrai nepakartojamu, kadangi  blakstienos  yra  ilgos ir tankios.  Audinės   blakstienos   tai yra  jūsų  gyvenimo pakeitimas   į geresnę  pusę, jis  taps  ryškesniu  ir įdomesniu.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *