Prekybinė įranga drabužių parduotuvėje

Uncategorized

Mados industrija dūzgia nesustodama kaip bitė ir nėra čia nė ko svarstyti, kodėl taip yra. Dailiosios srities atstovės visada norėjo ir norės būti gražios. Apranga tam daro ne mažesnę įtaką nei šukuosena, geras makiažas bei gera figūrą. Iš tiesų, tai net ir drabuziu kabyklaprotas, geras humoro jausmas suteikia moteriai tam tikro grožio. Nesupykite, bet kvailos moterys neatrodo nei gražios, nei patrauklios, nes su jomis tuščiai kalbėtis apie nieką visai neįdomu. Protingos moterys, beto, dargi rengasi ne bet kokią drabužių parduotuvę, o tokią, kurioje jaučiasi emociškai gerai. Kas sukuria tą gerą nuotaiką? Atsakymas labai paprastas: tinkama prekybinė įranga parduotuvėje bei malonųs pardavėjai, konsultantai.

Prekybinė įranga yra svarbi, nes ja kuriamas parduotuvės interjeras, netgi visos parduotuvės įvaizdis. Prekybinė įranga padeda tinkamai pateikti drabužius, kad pirkėjui jie atrodytų patrauklūs. Kas gali būti laikoma prekybine įranga drabužių parduotuvėje? Tai įvairios pakabos, tai, kas naudojama vitrinose (lentynos, manekenai, kitos dekoracijos), persirengimo vietos (svarbus veidrodis, kabliukai ant sienų rankinei ar pakabai), prekystalis, stiklinės vitrinos parduotuvės viduje, kur išstatyti drabužių aksesuarai (kaklo papuošalai, apyrankė, diržai ir kt.). Nuo prekybinės įrangos priklauso tai, ar pirkėjas dar kartą užsuks į tą pačią drabužių parduotuvę. Jei prekybinė įranga klientui buvo patogi, o pirkta produkcija kokybiška, jis sugrįš dar ne kartą. Kadangi merginos mėgsta apsipirkinėti ne vienos, tai gali būti, kad radusi gerą parduotuvę kitą kartą klientė ateis ne viena, o su drauge. Taip auginamas klientų ratas.

Prekybinė įranga turi būti ne tik patogi, bet ir estetiškai atrodyti, nes nuo to vėlgi priklausys parduotuvės įvaizdis. Drabužius perkamės tiek einamajam senonui, tiek ir ateinančiam. Todėl dabar, kol dar vasaros pabaiga, moterys perkasi tiek vasariškas prekes, tiek jau po truputį tikisi, kad prekybinė įranga (drabužių kabyklos, lentynos) jau bus pradėtos pildyti rudens sezono gėrybėmis. Tik su rudeniškomis prekėmis kol kas nesiskubinama, kadangi vasariški orai dar nepabėgo.rugpjūtis stebina karščiais net labiau nei birželis ir liepa. Tuo džiaugiasi visi. Ypač moterys, kurios mėgsta sukneles vilkėti tik šiltuoju metų laiku. Pavyzdžiui, mūsų akimis žieminiai sijonai dailiai tikrai neatrodo, nes ta reikalingos itin storos pėdkelnės, kad nebūtų šalta kojoms, bet čia jau skonio reikalas.

Kas diktuoja madas tam, kas gamina prekybinę įrangą? Prekybinė įranga gaminama ne tik masinėje prekyboje, bet ir pagal individualius projektus. Mat kai kurios parduotuvės rūpinasi iš tiesų išskirtiniu prekių pateikimu, todėl nori, kad jų prekybinė įranga būtų kitokia nei pas konkurentus. Išskirtinis patalpos interjeras yra gerai tuo atveju, kai klientės „užsikabina“ dėl to ateidamos vėl ir vėl pasižiūrėti, ką naujo ir gražaus atvežė į parduotuvę. Juk kas kažkiek laiko parduotuvėje esančios kolekcijos yra pildomos bei keičiamos. Kitu atveju žmonių srautas gana greitai sumažėtų. Žinoma, drabužius parduodantys asmenys nėra naivūs, žino, kas vienas pirkėjas niekada nedaro taip, kad visi drabužiai būtų tik iš vienos parduotuvės. Juk kiekviena parduotuvė turi savo parduodamų drabužiū stilių, o pirkėjui reikia įvairovės. Tai reiškia, kad vieną kartą bus perkamas sportinis kostiumėlis, kitą kartą kokteilinė suknelė vakarėliui, trečia kartą galbūt klasikinė suknelė, nes ruošiamasi eiti į teatrą ir pan. Tinkama apranga svarbi kiekvienu išvardytu atveju. Pavyzdžiui, sportine apranga į teatrą tikrai nenueisi, jei nenori padaryti sau gėdos, kaip ir neisi pabėgioti su klasikine suknele, nes kas tokį drabužį drįstų gadinti prakaitu.

Daugiau informacijos: artimart

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *