Grožio paslaptis Nr. 1 – 6d antakiai

Uncategorized

Grožis, rodos, toks abstraktus dalykas, bet į jį įeina tiek konkrečių dalykų! Merginos, laikomos dailiąja lytimi, nori gražiai atrodyti bet kokia kaina, tik to jos siekia skirtingais būdais, nes grožį suvokia kiekviena kitaip. Ir vis dėlto dalis dalykų sutampa. Gražiai išvaizdai reikia gražaus veidelio. Kas iš to, jei mergina stilingai apsirengia, o pažiūri į veidrodį ir mato, kad jos antakiai netvarkingi… Deja, taip jau yra, kad ne visos panelės ir moterys gali pasigirti natūraliai vienodais antakiais, kuriuos pakanka minimaliai pasitvarkyti pačioms priešais veidrodį. Kitoms reikia eiti pas visažistes ir prašyti  6d antakiai procedūros.20289

Visažistės darbas yra iš simpatiškos panelės padaryti nuostabią panelę. Tos magiškos rankelės sugeba viską, nes žino grožio paslaptis ir jo standartus. Viena labiausiai viešų grožio paslapčių ta, kad antakiai turi būti simetriški. Dėl to visažistės turi gerai šimanyti veido linijas ir suprasti, kur antakis turi prasidėti, ir kur baigtis. Tai nustatoma žiūrint į pačių antakių formą, žiūrint į antakio pradžią ir lūpų kampučius. 6d antakiai procedūra užtikrina, kad moterų antakiai atrodys neprikaištingai ir bus galima pamiršti antakių piešimą kosmetiniu pieštuku ar jų dažymą. Antakiai bus taip pagražinti, kad atrodys tikrai natūraliai ir niekas net neįtars, kad buvo reikalinga  6d antakiai procedūra. Moterims gera vaikščioti gatve ir jaustis taip, kaip jaučiasi visos kitos moterys, kurioms nereikia eiti darytis  6d antakiai procedūrų. Jos gali jaustis tikromis moterimis, tikromis grožio karalienėmis kiekvieną mielą dieną net eidamos į parduotuvę. Tereikia susirasti patikimą visažistę, žmogų, kuriam verta dėl grožio atiduoti mažytę dalį savo atlyginimo. Visos moterys, kurioms iki šiol buvo padaryta  6d antakiai procedūra, liko patenkintos rezultatu ir sako, kad buvo verta. Skundžiasi nebent tik tos, kurios neranda geros specialistės. Darbo rezultatas priklauso netik nuo pačios technologijos, didelė dalis atsakomybės tenka ją naudojamčiam specialistui. Visažistė žino, ko nori klientės, todėl žino, kaip tai padaryti. Tam ir buvo lankyti seminarai ir kursai, per kuriuos buvo mokoma atlikti  6d antakiai procedūrą.

Dalis moterų prisiklauso, kad tai labai skausminga, bet jei moterys ištveria depiliacijas vašku, ištveria antakių pešiojimą, tatuiruotės darymąsi, tai ir  6d antakiai nebus mirtinai skausmingas. Žmonės natūraliai skirtingu lygiu gali toleruoti skausmą. Iš tiesų dažniau baimė būna didesnė nei pats skausmas. O baimė – tai įsitikinimas, kurio net faktais moterys nepagrindžia. Jos tik sako „kažkur skaičiau“, „kažkas sakė“, girdėjau, kad…“. Tai tėra gandai, nuogirdos, o ne informacija verta dėmesio. Kaip viskas yra iš tikrųjų moteris sužinos tik tada, kai išbandys pati. Jei moteriai tikrai nepatinka vaizdas veidrodyje, jei sulaukia ne itin palankių replikų ar komentarų dėl savo antakių iš tokių žmonių, kurie neturi jokios tolerancijos, tai gal yra ženklas, kad visažisto konsultacija yra mažų mažiausiai reikalinga. Gera visažistė pasakys, kokių procedūrų reikia, kad moteris sau patiktų labiau, o replikas žmonės pakeistų į pagyrimus ir susidomėjimą, lydimą klausimų „kokia fėja tave pagražino?“. Tada jau moters reikalas, ar ji papasakos apie savo visažistę, ar pasiliks savo grožio paslaptį sau. Visos moterys be išimties yra gražios, tik reikia žinoti, kaip tą grožį atrasti. Nereikia grožio slėpti po apsileidimu… Reikia sportuoti, reikia save prižiūrėti, reikia save puošti. Taip moterys patiks ne tik sau, bet ir vyriškiams, kurie visada pastebi gražias moteris. Jei jie nieko ir nepasako tokias pamatę, tai tikrai bent jau žvilgsniu palydi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *