energita

„Energitos“ sprendimai žalesniam pasauliui

namai Statyba

Lietuviai skundžiasi didelėmis sąskaitomis už elektros energiją, kita vertus jiems trūksta žinių, kaip efektyviau naudoti elektros prietaisus ir taupyti. Atkreipus dėmesį į elektros prietaisų energetinio efektyvumo ženklinimą bei sumaniai juos naudojant, galima sutaupyti. Pagelbėti verslininkams galinti „Energita“ siūlo elektros energiją taupančių produktų portfelį, skirtą pagrindiniams elektrą naudojantiems įrengimams: šaldymo įrangai, apšvietimui, oro kondicionavimui, įrengimams su elektros varikliais.

Energitos“ konsultantai pataria, kokią įrangą Jūs turėtumėte naudoti, kad sumažintumėte savo elektros energijos sąnaudas, tokiu būdu didindami įmonės pelną. „Energita“ ekspertai Jums siūlo kompleksinį sprendimą – ne vien tik parduoda įrangą, bet ir Eniskopo pagalba Jums įrodo konkretų taupymo dydį.

Pagrindiniai Energijos suvartojimo audito ir monitoringo įrangos bei programos paketo privalumai:

1. Sumažina anglies dvideginio pėdsaką ir pagerina Jūsų bendrovės įvaizdį.

2. Sumažindama išlaidas – padidina gaunamą pelną.

3. Sumažina priežiūros darbų poreikį, prastovų ir saugumo riziką.

4. Pagerina Jūsų personalo darbuotojų moralines vertybes, padidina jų našumą.

5. Leidžia Jums valdyti vieną vertingiausių išteklių.

Energijos audito ir monitoringo paketas yra itin efektyvi energijos taupymo programa, kuri skirta greitai elektros energijos išlaidų kontrolei ir kuri papildomai suteikia galimybę visiškai objektyviai ir be jokios rizikos vertinti įvairius patvirtintus, nebrangiai kainuojančius bei elektros energiją taupančius gaminius. „EnergyMaps” elektros energijos taupymo programos pagalba galėsite 24 valandas per parą realiu laiku pasiekti itin tikslią informaciją apie savo energijos suvartojimą. 

Keletas „Energitos“ konsultantų taupyti padedančių patarimų:

  1. Rinkitės tuos šviestuvus, į kuriuos lemputės sukamos nukreipiant į apačią, o ne į viršų – taip efektyviau paskirstysite šviesą.
  2. Jei planuojate nesinaudoti kompiuteriu keletą valandų, nepalikite jo budėjimo režime, o išjunkite.
  3. Taupiai naudotis kompiuteriu jums padės nemokama Edison programa (http://www.verdiem.com/edison.aspx). Nustačius laiką, po kurio, nesinaudojant, turi išsijungti monitorius, kietasis diskas ir visas kompiuteris, programa apskaičiuos, kiek pinigų, skiriamų elektros energijai, galite sutaupyti.
  4. Kai nenaudojate spausdintuvo, jį išjunkite. O panaudotas kasetes būtinai atiduokite perdirbimui.
  5. LED LCD televizoriai naudoja dar mažiau energijos nei paprasti LCD televizoriai. O šie naudoja žymiau mažiau energijos nei kineskopiniai televizoriai.
  6. Didesniu ryškumu veikiantis televizorius naudoja daugiau elektros energijos, todėl galite pradėti taupyti energiją pasirinkę ne tokius ryškius vaizdo nustatymus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *