Dekoratyvinė kosmetika

dekoratyvinė kosmetika

dekoratyvinė kosmetikaŠiuolaikinis gyvenimas diktuoja tam tikras taisykles: visi mes norime kaip galima ilgiau išlikti patraukliais, energingais, jaunais ir pripildyti jėgos ir gyvybės. Kai kurie mokslininkai bando atrasti „jaunystės eleksyrą“, kiti stengiasi sustabdyti žmogaus ląstelių senėjimo procesą, na o trečius domina ne kas kitą kaip unikali dekoratyvinė kosmetika. Šiuolaikinė dekoratyvinė kosmetika turi rinka kuri gali pasiūlyti, kiekvienai save mylinčiai damai, didžiulį įvairių paskutinės kartos kosmetinių priemonių pasirinkimą. Ir jei visos šios priemonės nesugebės jums gražinti brangiausios jaunystės, tarytum mostas stebuklinga lazdele, tai stangrią odą, veido raudonį ir nepakartojamą blizgesį jūsų akyse dekoratyvinė kosmetika jums tikrai garantuoja. Įsigyti dekoratyvinės kosmetikos ir naudotis ja su dideliu malonumu yra būtina sąlyga palaikyti gerai nuotaikai ir jūsų sielos budrumui. Kiekvieną rytą kiekviena moteris prieš išeidama iš namų susiduria su būtinybe pagražinti savo veiduką, taip sakant pasidaryti lengvą „make up“-ą. Iš ko šis lengvas makiažas susideda? Visu pirma mes naudojame jau mūsų pamėgtas maskuojamąsias priemones. Tai gali būti paprasta maskuojanti pudra, ar kreminė pudra. Po to ateina laikas skaistalams ir akių tušui. Na ir pilnam makiažo užbaigimui naudojami lūpdažiai, ar lūpų blizgesiai.

Daugumas moterų jaučiasi lyg ne savam kailyje, jei iš namų išeina be makiažo. Kai kurios moterys savęs neįsivaizduoja be strėlinio akių kontūro „tipo“ Bridžita Bordo, kitos merginos dievina šešėlius ir įprastus akių kontūrus, na o trečios savo firminiu ženklu laiko tamsiai raudonus lūpų dažus. Žiūrint į tai iš psichologinės pusės, toks požiūri į makiažą yra visiškai suprantamas: mergaitės, merginos, moterys susidaro tam tikrą savo įvaizdį. Laikui bėgant makiažas prie kurio mergina priprato tampa neatskiriama jos natūros dalimi, kuri tvirtina pasitikėjimą savimi, ir kuri tarsi „įjungia“ koketavimą ir žavesį. Nuostabioms moterims įsigyta dekoratyvinė kosmetika tai ne tik savęs lepinimas, bet ir sielos harmonijos įgavimas. Daugelis merginų įsigyja savo mėgstamą kosmetika parduotuvėse, tačiau autoritetingai pareiškiame, kad internetinė parduotuvė šiuo atveju yra patogesnis variantas. Pas mus visa dekoratyvinė kosmetika yra pigi. Jums nereikia permokėti, kokybė nuo to nenukentės. Kad sužinoti kas tai yra dekoratyvinė kosmetika reikia žinoti kam ji skirta ir kokios priemonės tam naudojamos. Tam kad teisingai naudotis dekoratyvine kosmetika reikia žinoti teisingo makiažo darymo taisykles.

Makiažas, jau seniai žinomas kaip veido puošmena. Makiažo pagalba galima paryškinti patrauklias veido vietas, nuslėpti problematiškas odos vietas, suminkštinti neharmoningas veido proporcijas. Priemonė kurios pagalba daroma veido trūkumų maskuotė vadinasi dekoratyvinė kosmetika. Ja naudoti galima ne tik veidui, bet ir kitoms kūno dalims. Kosmetika reikalinga tam, kad pagerinti išvaizda ir sukurti įvaizdi kuris daugiau aktualus vienu, ar kitu gyvenimo momentu. Yra įvairių makiažo stilių: dieninis, vakarinis, vestuvinis, katės makiažas ir kiti. Yra tam tikros taisyklės kaip ant veido tepti vieną ar kitą priemonę. Yra išdirbta optimali veiksmų seka, kuri leis pasiekti patį geriausio rezultato.

 

Dekoratyvinės kosmetikos rūšys.

– maskuojamasis kremas;
– pudra;
– lakai plaukams ir nagams;
– matiniai ir blizgūs šešėliai;
– lūpdažiai ir lūpų blizgesiai;
– įvairūs kremai ir kaukės.

Naudojantis bet kuria iš šių priemonių vertėtu laikytis tam tikrų nesudėtingų taisyklių: vengti pertekliaus ir stengtis siekti natūralumo. Žmogaus noras būti gražiu lėmė didžiulės dekoratyvinės kosmetikos industrijos atsiradimą. Laikui bėgant atsirado ne viena garsi firma užsiimanti dekoratyvinės kosmetikos gamyba.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *