Butai prie jūros. Svajonė ar realybė?

butai prie jūros

butai prie jūrosButai prie jūros – tai galimybė kas rytą pasitikti tekančią saulę, pasveikinti bundančią Baltijos jūrą, o vakarais užmigti klausantis pušų ošimo. Butas su dideliais, iki pat žemės sumontuotais langais, erdvia terasa suteiks galimybę stebėti unikalią pajūrio gamtą net ir tokiomis oro sąlygomis, kai lauke būti nesinori. Nes juk jūra, jos aplinka kiekvienu metų laiku yra savotiškai nuostabi, išskirtinė, verta dailininko potėpių drobėje. Netgi jei ir nepiešiate, tokie vaizdai ilgam išliks atmintyje arba nuotraukose. Jeigu manote, kad pribrendote pokyčiams ir norėtumėt keisti gyvenamąją vietą, – pasvarstykite apie variantą pajūryje, visiškai netoli Baltijos jūros. Juk retai kada galime susikurti tokias gyvenimo aplinkybes, kad visa tai, kas supa namuose, būtų tarsi nuolatinis poilsis. O galbūt butai Šventojoje ar gyvenamieji namai Palangoje bus puikus variantas šeimos bei giminaičių atostogoms bet kuriuo metu laiku?

Butai prie jūros Šventojoje

Naujas keturių mažaaukščių namų kompleksas „Apartamentai kopose“ iš tikrųjų gali suteikti galimybę gyventi kopose, vos 50 m nuo jūros. Tokia artima jūros kaimynystė bus naudinga ištisus metus kvėpuojant sveikatinančiu, jodo prisotintu pajūrio oru; juk netgi miegojimas prie praverto lango bus tarsi papildoma SPA procedūra. Tikėtina, jog taip arti jūros apsigyventi gali niekuomet nebebūti progų, nes mūsų šalies įstatymai vis tolina galimų statybų atstumą nuo jūros kranto.

Butai prie jūros Šventojoje, šiame namų komplekse, esančiame šiek tiek tolėliau nuo kurorto centro, suprojektuoti taip, kad juose būtų pakankama vietose šeimai – nuo 37 iki 66 kv. m. Juose įrengtas dujinis šildymas, prisidedantis prie pigių išlaikymo kaštų, vos tik pradėjus vėsti orams, pavers namus jaukiais ir šiltais. Butai parduodami su pilna apdaila, išskirtiniu interjeru, racionaliu išplanavimu, todėl nereikės sukti galvos dėl jo įrengimo; nes šis variantas yra skirtas tiesiog pradėti gyventi tada, kai tik butas įsigyjamas. Aptverta teritorija tėveliams garantuos vaikų apsaugą tuo metu, kai jie žais kieme, o taip pat pasirūpinta ir butų gyventojų daiktų saugumu, pavyzdžiui, dviračiais. Gyvenantiems beveik kopose  į paplūdimį išsiruošti nereikės jokių pastangų, nes gyventi prie pat jūros – visų svajonė. O kai kieno – net ir įgyvendinama…

Šalia namų komplekso „Apartamentai kopose“ planuojama įrengti SPA kompleksą su geoterminiais baseinais. Taigi net ir šaltuoju metų laiku  butai prie jūros suteiks daug poilsio akimirkų lankantis tokiame komplekse, plaukiojant baseine bei kūną lepinant pirčių malonumais.

Namai prie jūros Palangoje

Prestižinių namų kvartalas Palangoje „Birutės parkas“ pasižymi išskirtine architektūra, esantis visiškai netoli grafo F. Tiškevičiaus rūmų bei Klaipėdos plento. Jei pajūryje itin aktualus „matavimo“ vienetas – atstumas iki jūros, tai ji nuo šių namų yra visai netoliese – vos už 500 m.

Esantys atokiau nuo miesto centro šurmulio šie namai Palangoje pasižymi vieninga koncepcija. Jų gyventojai galės būti ramūs dėl saugumo, nes visas „Birutės parko“ kvartalas yra aptvertas, o įvažiavimui į jį įrengtas kelio užtvaras. Pro erdvius langus galima stebėti supančią gamtą, dideliame kieme – užsiimti mėgiama laisvalaikio veikla, mėgautis išskirtiniu pajūryje oru, kokio tiesiog nėra jokioje kitoje Lietuvos vietovėje.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *