Apsauginės plėvelės stiklui

namai Plėvelė stiklui

Plėvelės  stiklui

                       Apsauginės  plėvelės  stiklui  yra  būtina  lango  apsaugos  elementas. Stiklas yra  trapi  ir nepamirštama medžiaga. Plėvelė  yra klijuojama   ant stiklo, kad būtų sumažinta jo pažeidimo  rizika. Kai  pirmą kartą  ant stiklo  bus  priklijuota plėvelė jis tikrai  nesuskils nuo  nedidelių  smūgių, jei  vaikas žaidimo metu su žaislu pažeis  stiklą.  Tuo atveju  jei  smūgis  bus stiprus ir stiklas bus pažeistas tokiu  atveju šukes  sulaikys plėvelė  ir jūsų vaikas nesusižeis.  Taigi reikėtų  apžiūrėti priežastis, kurios gali paskatinti  lango  sudužimą.  Smūgis  žmogaus  kūnu tai yra  pagrindinė traumų priežastis, kuri yra   susijusi  su  stiklu, kai  žmogus  atsitrenkia  į  stiklinę pertvarą.Šiuo  atveju  stiklas yra  naikinamas, jo  šukės  su  sunkio jėga  krenta  žemyn  ir  žmogui  sukelia labai didelę žalą.  Tačiau, plėvelės  stiklui naudojimas pilnai pašalina  traumos  galimybę, kai žmogus  susiduria  su  stiklu.  Stiklas po smūgio subyra , tačiau jis  išlieka  rėme.  Labai didelis mechaninis plėvelių tvirtumas, kartu  su elastingumu  ir aukštu  pasipriešinimu  praktiškai pilnai pašalina galimybę  žmogui patekti  per plėvele  apsaugotą  stiklą.  Taip pat  stiklas gali  sudužti dėl  skrendančių  daiktų. Labai  daug langų  yra  sudaužoma  su tikslu  arba  be tikslo, kai  į langą  yra metamas tam tikras daiktas.  Tai  gali būti ir netikėtai  į langą mestas kamuolys, tačiau taip pat tai gali  būti   bandymas jūs apiplėšti, rezultatai  visada yra vienodi,  skrendančio daikto  smūgis  visada sudaužo  stiklą.  Į kambarį  gali  patekti  labai  aštrios  stiklo šukės.  O tai yra  pavojus ne tik jūsų turtui, tačiau  ir jūsų  asmeniniam saugumui. Apsauga nuo  stiklo šukių, tai speciali  plėvelė, kuri  gali  apaugoti  stiklą nuo  smūgių ir jis nesukils į  pavojingas šukes. Atitinkamai jūs  sugebėsite  išvengti įpjovimų,  sužeidimų ir  kitų  daug pavojingesnių įvykių.

Praktiškai  visos  tvirtos plėvelės  stiklui  neleidžia  suskilti stiklui į smulkias šukes.  Smūgiams  atsparus  stiklas tai  apauginis stiklas, kuris gali  išlaikyti  ne vieną krentantį kūną  su tam tikrais rodikliais. Plėvelės stiklui, kurios yra   tvirtinamos  ant stiklo  paviršiaus iš vidinės pusės  suteiks reikiamą  apsaugą. Tokia  apsauginė plėvelė yra  permatoma ir ji  yra visiškai  nematoma  ant  stiklo paviršiaus.  Jei  toks stiklas yra pažeidžiamas  atitinkamai plėvelė padės pašalinti jo defektus ir  sulaikys šukes.  Ši  apsauga  idealiai  išsaugos jei  stiklas bus pažeistas netyčia arba į jį  atsitrenks koks nors daiktas.  Tokios plėvelės stiklui  yra permatomos, jos gali  apsaugoti stiklą ir  šalia  jo esančius žmones nuo labai rimtų  pažeidimų, pavyzdžiui,  smūgio plaktuku, kirviu, plyta ir net nuo šūvio pneumatiniu šautuvu.  Jos  apsauga  tikrai  yra labai  didelė. Yra  išskiriamos kelios apsaugos klasės, kurios  nurodo į tai koks yra plėvelės  storis.  Kai yra montuojama plėvelė gali būti paliekamas mažas tarpas tarp plėvelės ir lango rėmo.  Jei nebus pašalintas  šis tarpas  langas gali tiesiog iškristi iš rėmo, tai yra  jis turi būti tarsi vientisas paviršius.  Jei  ji  bus  sutvirtinta specialia  hermetiką, tokiu  atveju  jūs  galėsite  daug  ko išvengti. Patikimai  pritvirtinta  plėvelė turi būti patikimai  pakeičiami languose.

Šie  apsaugos veiksmai yra įvertinami kaip pasyvi  apsauga ir todėl yra  naudojami kaip  apsauga.  Visi  mes puikiai žinome  posakį apie tai, kad mūsų namai tai yra  mūsų tvirtovė.  Kartu  su įprastais turto  apsaugos būdais ir norint apsaugoti žmogų  plėvelės  stiklui turi užtikrinti saugumą. Ypatingai ji  yra  reikalinga, jai jūs gyvenate pirmame  aukšte,  parduotuvių  vitrinose ir  automobiliuose.  Plėvelės montavimas nereikalauja  daug laiko ir pinigų.  Šią paslaugą  gali  sau leisti  praktiškai kiekvienas miesto gyventojas.  Tokia plėvelė  stiklo šukėms  neleis suskilti į šonus, stiklas  bus  apsaugotas nuo  įbrėžimų, skilimų, ji pasižymi  atsparumu  karščiui.

 

Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *