Stogo šiltinimas naudojant patikimas medžiagas

Statyba

stogo siltinimasStogas tai yra bet kokio namo svarbi konstrukcijos dalis, kuri užtikriną apsaugą nuo namą nuo išorinio aplinkos poveikio ir įtakoja  kaip atrodys stogas. Stogo šiltinimas tai yra labai svarbus namo šiltinimo etapas. Projektavimui ir šildymo montavimui turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Kad stogo šiltinimas būtu atliktas kokybiškai yra būtina naudoti tvirtas ir patikimas šiltinimo medžiagas. Stogo šiltinimas, tai yra svarbus šiuolaikinės statybos faktorius.

Kokybiškai atliktas stogo šiltinimas padės apsaugoti namus nuo šalčio, temperatūros pokyčių, drėgmės patekimo. Stogo šiltinimas suteikia galimybę sumažinti šilumos praradimą, vidinėse patalpose padės gerą temperatūrą. Tai gali padėti net sumažinti šilumos išlaidas. Stogo šiltinimas tai yra bet kokio namo statybos baigiamasis etapas. Juk kiekvienas namo šeimininkas, kuris namui nori suteikti individualumo ir puošnumo, turi spręsti stogo patvarumo ir patikimumo klausimus. Todėl svarbiausia, kad namas būtu apsaugotas nuo drėgmės  ir kito aplinkos poveikio, o kokybiškai atliktas stogo šiltinimas tai užtikrins.  Tam, kad tai pasiektumėte visų pirma yra būtina užtikrinti stogo hermetiškumą. Jei jums yra reikalingas kokybiškai atliktas stogo šiltinimas? Kreipkitės į mus, mes jums galime pasiūlyti įvairius šiltinimo būdus. Medžiagos ,kurias mes naudojame stogo šiltinimui yra atsparios ugniai ir pasižymi puikiomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis.

Šiltindami pastoges ir stogus mes naudojame ekovatą, tai yra ekologiška šiltinimo medžiaga, kuri labai gerai izoliuoja garsą ir šilumą, neleis kauptis drėgmei.  Taip pat stogo šiltinimui naudojame ir polistireno granules, jas su specialia įranga galima įpūsti į oro tarpus ir dar ilgus metus galės jums tarnauti  nekeisdamos formos ir išlikdamos aukštos kokybės.  Plokščiųjų ir šlaitinių stogų šiltinimui iš lauko pusės naudojame  poliuretaną, jis yra ekologiškas, gerai izoliuoja šilumą. Visos naudojamos medžiagos išsiskiria aukšta kokybe ir ekologiškumu. Visos medžiagos puikiai atitinka visus saugumo ir kokybės reikalavimus.

Klientai, kurie domisi mūsų siūlomomis stogų šiltinimo paslaugomis gali tikėtis, kad gaus glaudų bendradarbiavimą ir atidų specialistų dėmesį, kurie turi sukaupę  patirties šioje veiklos srityje. Pasirinkdami kokybiškai atliktą stogo šiltinimą jūs gyvensite kur kas patogiau.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *