Vasarinės padangos konkuruoja su universaliomis

vasarinės padangos

vasarinės padangosArtėja karštasis laikmetis ir vairuotojai suskubs pradėti vasarinių padangų paieškas, tačiau pirkti tikrai neskubės. Prieš ką nors įsigydami vairuotojai jau įgudo pažiūrėti internete, kokia situacija rinkoje, kas naujo siūloma, nes juk nelakstysi po visas parduotuves ir servisus, kad tai atliktum, ne, daupaprasčiau pasinaudoti internetu. Vasarinės padangos yra geros tuo, kad yra puikiai pritaikytos tiek sausam, tiek lietingam orui. Jas gamina visi gerai žinomi ir mažiau žinomi padangų gamintojai, nes ketina įtikti kiekvienam vartotojui. Šiuo atveju vartotojas yra vairuotojas. Vieni jų žino, kokie yra kokybiški prekiniai ženklai, kiti nepasidomi ir jiems įsiūloma ta prekė, kurią nori parduoti vadybininkas. Žinios reikalingos visur ir automobilio priežiūra tikrai ne išimtis.

Geras vairuotojas turi žinoti, kokios vasarinės padangos tinka būtent jo automobiliui, nes gamintojas visada tai nurodo. Dažnai jaučiama, kad vasarinės padangos konkuruoja su universaliomis padangomis, todėl tas pats gamintojas į rinką paleidžia abiejų tipų padangas. Vis dėlto, specialistai pabrėžia, kad universalio padangos nėra tokio patikimos kaip sezoninės padangos. Taip yra dėl to, kad stengiamasi, jog universalios padangos atitiktų visas įmanomas oro sąlygas, o to pasiekti itin sunku. Kur kas mažiau keblumų kelia sezoninės padangos kūrimas, nes jai reikia pritaikyti mažiau kriterijų, vadinasi, yra visos galimybės pagrindines savybes kokybės atžvilgiu kelti iki aukštumų. Tarp vairuotojų tikrai nėra vieningos nuomonės, kad vasarinės padangos yra geresnės, nes kiti aršiai gins universalias, nes su jomis užtenka turėti vieną padangų komplekta visiems metams, o sezoninių reikia dviejų komplektų: vieno vasarai ir vieno žiemai. Važinėdami su universaliomis padangomis vairuotojai sutaupo, tačiau taupo jie savo saugumo sąskaita, tad ar verta, spręsti liekia jiems patiems individualiai.

Vasarinės padangos džiugina tuo, kad jos tinka tiek miesto keliams, tiek kaimo. Jos yra pritaikytos ir asfaltui ir žvyruotam keliui, kuriuo retai kas naudojasi. Vasarinės padangos turi skirtingą protektoriaus raštą, todėl jų savybės kiek skiriasi. Vieni labiau tinka lietingoms dienoms, kiti – mažiau. Raštai skirstomi į simetrinius, asimetrinius ir kryptinius. Nuo vasarinės padangos rašto priklauso vandens išstumimo galimybės važiuojant šlapia kelio danga. Taip pat raštas daro įtaką sukibimui su kelio danga bei protektoriaus susidėvėjimo trukmei. Simetrinės vasarinės padangos žinomos geriausiai, nes pradėtos kurti anksčiausiai. Asimetrinės – priešingai – jos yra gana naujas produktas, tačiau jau įvertintas vairuotojų ir taip pat perkamas. Pasakyti, kuris raštas turi didžiausią pasisekimą, sunku, nes tai priklauso nuo aplinkybių. Tai nėra pastovus dalykas, vieną sezoną gali labiau pirkti vieną raštą, o vėl atėjus tam pačiam sezonui populiarumo gali sulaukti kitas. Gali būti, kad nevienodi pirkimo rodikliai yra ir skirtinguose regionuose, tuo labiau valstybėse, kur susiformavę kitokie vairavimo įpročiai, o ir oro sąlygos nesutampa su Lietuvos.

Vasarinės padangos turi būti perkamos atsižvelgiant į tai, kokie yra individualūs vairuotojo poreikiai: ar jam dažnai tenka važinėti ilgus atstumus dideliais greičiais, ar turi reikšmės stabilumas posūkių metu ir pan. Internete gausu įvairių padangų parduotuvių, kurios nurodo savo kontaktus: ne tik fizinį adresą, bet ir telefono numerį. Galite drąsiai skambinti ir apibūdinę savo situaciją gausite optimalų pasiūlymą. Yra visos galimybės prekes gauti į namus, tad važiavimo į parduotuvę neprireiks. Jums nebūtina vaikščioti patalpose, kuriose persismelkęs gumos kvapas. Prie kurio jau pripratę nuolatiniai prekybos vietos darbuotojai. Internetinės parduotuvės suteikia patogų ir greitą apsipirkimą. Ta proga rekomenduojame vieną iš tokių parduotuvių padangos internetu.lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *