Tinklinės tvoros – naujas ir patikimas būdas teritorijoms aptverti

Tvoros

tinklines tvorosTinklinės tvoros, ko gero, yra pats dažniausias visų tvorų pasirinkimas. Jos yra naudojamos parkuose, sporto aikštėse, vaikų žaidimų aikštelėse, o taip pat ir soduose, o kartais ir gyvenamųjų namų teritorijoje. Tinklinės tvoros gali pasitarnauti ir kaip laikinosios tvoros, kai vyksta tam tikri renginiai. Pavyzdžiui, kai vyksta koncertas ir reikia aptverti saugumo zonas, nuo pašalinių asmenų.

Pažvelkime, kokius trūkumus ir privalumus mums gali pasiūlyti tinklinės tvoros. Privalumai:

  • Nereikia daug priežiūros. Paprastai šioms tvoroms nereikia jokios priežiūros. Tokios tvoros yra cinkuotos, o tai reiškia, kad dėl šio cheminio proceso, jos yra apsaugotos nuo rūdžių. Tai apriboja jos priežiūros reikalavimus ir užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką.
  • Išvaizda. Paprastai žmonės šių tvorų nemėgsta, tačiau ne visi žino, kad galima atlikti kai kuriuos atnaujinimus, tai yra, padengti šią tvorą juodos arba žalios spalvos vinilu. Tiesa, plastiku (vinilu) padengtos tvoros laikosi ilgiau, nei cinkuotos.
  • Puikus saugumas. Šios tvoros labai tinka tiems žmonėms, kurie augina gyvūnus, arba turi vaikų. Tinklinės tvoros užkerta kelią ir jie neturi galimybės išbėgti į gatvę.
  • Tinklines tvoras yra labai paprasta įsigyti ir įsidiegti, nes jos yra prieinamos beveik kiekvienoje tvoromis prekiaujančioje vietoje. O jei dar pasisamdysite specialistą, kad jis Jums sumontuotų tvorą – yra užtikrinama ilgesnė gyvavimo trukmė.
  • Šios tvoros yra pačios pigiausios.

 

Nepaisant šių privalumų, tinklinės tvoros turi ir trūkumų. Todėl, jei jie Jums atrodo svarbūs, geriau jau įsigykite kitokios rūšies tvorą, pavyzdžiui, segmentinę. Tiunklinės tvoros nesuteikia pakankamai saugumo gyvenamuosiuose namuose, nuo įsilaužėlių. Patyręs vagis gali nesunkiai perpjauti grandis ir patekti į vidų. Tokia tvora nėra labai gražios išvaizdos, todėl labiau ji yra tinkama pramoniniuose objektuose, o ne aplink ištaigingus pastatus. Tinklinės tvoros nesuteiks Jums pakankamo privatumo, kadangi jos yra tarsi permatomos. Būtent todėl Jums reikia labai gerai pasverti visus pliusus ir minusus ir tik tada rinktis sau idealiausią tvorą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *