stogo šiltinimas patarimai

kita

Stogas tai yra galutinis jūsų namo įvaizdį išbaigiantis elementas. Bet kuris namo savininkas turi pasirūpinti ne tik dizainu ir stiliumi, tai yra išvaizda, tačiau taip pat turi suteikti tokias savybes kaip tvirtumas ir patikimumas esant stipriam vėjui ir dideliems krituliams. Stogas tai yra tas namo barjeras, kuris patį pastatą atskiria nuo neigiamų gamtos veiksnių. Ir būtent nuo to kaip bus įrengtas jūsų namo stogas priklausys ar jūsų namų viduje bus patogu ir jauku. Tiesiog yra būtina, kad būtų užtikrintas tinkamas jūsų namo sandarumas. Tai yra namas turi būti apsaugotas nuo atmosferos kritulių ir pašalins iš jūsų namų garavimą. Taip pat nereikia pamiršti ir šiltinimo. Šiuolaikišką ir kokybišką stogą galima apibūdinti kaip daugiasluoksnę konstrukciją. Stogas kaip taisyklė yra sudarytas iš stogo dangos, iš plėvelės ir šilumą izoliuojančios medžiagos. kiekvienas iš elementų yra labai svarbus ir neturi būti naudojamas atskirai, kadangi  ji yra labai glaudžiai susijusi su kitais elementais. Tokios daugiasluoksnės konstrukcijos dėka namas sugeba puikiai išsaugoti šilumą, o jo naudojimo laikotarpis išauga net kelis kartus. Kai yra apšildomas namas jokiu būdu negalima pamiršti apie tai, kad bus reikalingas stogų šiltinimas, kadangi per juos yra prarandama labai daug šilumos, kuri yra namo viduje. Variantų kaip gali būti padarytas šilumą izoliuojantis sluoksnis yra labai daug, taip pat kaip ir medžiagų asortimentas, kurios gali padėti tai padaryti. Juk galima apšildyti stogą ne tik iš išorės, tačiau taip pat gali būti atliekamas šiltinimas iš vidaus.

Stogų šiltinimas tai yra viena iš pagrindinių užduočių, kai reikia apšildyti savo namą. Dažniausiai per stogą yra prarandama apie 25 procentus šilumos nuo bendro namo šilumos kiekio praradimo. Stogo šiltinimas turi būti pradedamas nuo to, kad turi būti pasirenkama hidro izoliuojanti medžiaga. Kai yra atliekamas stogo šiltinimas medžiagos gali būti tvirtinamos tarp stogo gegnių. Taip pat jums puikiai gali tikti tokia medžiaga kaip mineralinė vata, tai yra viena iš geriausių šilumą izoliuojančių medžiagų. Ši medžiaga savyje gali suderinti visas svarbiausias savybes. Labai svarbu, kad naudojamos šilumą izoliuojančios medžiagos taip pat sugebėtų užtikrinti puikias garsą izoliuojančias savybes. Medžiagos yra montuojamos pakankamai paprastai ir gali išlaikyti pačius įvairiausius temperatūrų svyravimus. Be jokių abejonių statybos rinkoje yra daugybė kitų šilumą izoliuojančių medžiagų, kurios gali padėti patikimai apšildyti jūsų stogą.

                Taip pat, kai reikia išspręsti stogo šiltinimo problemą gali būti naudojami polietileno lapai, kurie pasižymi patraukliomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Putų polietilenas turi labai lygų paviršių ir smulkią struktūrą. Medžiaga pasižymi žema žemu korozijos lygiu, bei neskleidžia jokių specifinių kvapų ir toksinių medžiagų. Tai yra ekonomiškas ir ilgaamžiškas pasirinkimas tam tikrais atvejais. Taip pat labai dažnai, kai yra atliekamas stogų šiltinimas yra naudojamas putų polistirolas. Tai yra labai tvirta ir kieta medžiaga. Be to, tai yra ekologiškai švari medžiaga, bei pasižymi labai aukštomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis. Kadangi ji turi specialias priemaišas, todėl ji labai sunkiai užsidega. Jūsų stogas bus puikiai apšildytas, bei taps patikimu hidro barjeru. Nevėdinamas šiltas stogas yra padengiamas specialiomis medžiagomis ir turi sumontuotą hidro izoliuojantį sluoksnį. Taip pat yra ventiliuojamas šaltas stogas, tačiau yra paliekamas patikimos ventiliuojamos ertmės, kurios neleidžia susidaryti vandens garų kondensatui. Be jokių abejonių stogų šiltinimas tai yra tokia procedūra be kurios neįmanoma įsivaizduoti kaip gali egzistuoti namas. Daugiau apie stogų šiltinimą mūsų puslapyje arctic-foam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *