Šiltnamiai – sodybos puošmena ir darbštaus gyvenimo būdo ženklas

Šiltnamiai

šiltnamiaiMaisto pramonėje vyksta tokių dalykų, apie kuriuos net bjauru pagalvoti, prisiklausome visokių istorijų, kai maisto produktuose randama nago atplaišų, ar neorganinės kilmės daiktų, kurių niekas nevalgo… Vien pagalvojus ima šiurpas per visą kūną. Va tada susimąstome, kad būtų be galo gerai nors kažką natūralaus valgyti, o ne pirkto parduotvėje. Šiltnamiai yra ta vieta, kur kuo puikiausiai galime auginti tai, ką norime.

Daugiau informacijos: www.siltnamiucentras.lt

Šiltnamiai palaiko šilumą viduje ir leidžia daržovėms, vaisiams ar net gėlėms augti ilgai, daug ilgiau ir našiau nei kad augant laoko sąlygomis. Į šiltnamį nepatenka jokio blogos oro sąlygos nei per didelis vėjas, nei nepageidaujama liūtis. Šiltnamyje šilta ir drėgna, todėl viskas auga kuo puikiausiai. Galėsite didžiuotis, kad auginate ekologišką produktą ir nevalgote iš parduotuvės pikrtų alternatyvų, kur dėl šviežumo į produktus deda visokiausių cheminių medžiagų: kvapo, skonio stipriklių, dažiklių ir kt. Mes norime valgyti sveikai ir dėl to domimės visokiomis dietomis, bet ne mažiau verta apsvarstyti ir tai, kad dietos laikymasis su ekologiškai produktais bus kur kas efektyvesnis nei su parduotuviniu maisto asortimentu.

Ypatingai tie, kas gyvena užmiestyje ar mieste nuosavame name arba turi sodybas, sodo namukus ir žemės sklypelį nori nusipirkti šiltnamį auginimui. Priežastis gali būti ne tik ta, kad žmogus nori ekologiško produkto, valgyti šviežius pomidorus, agurkus, paprikas salotas ar kt. Žmogų paskatinti pirkti šiltnamį gali ir tai, kad jam malonu gaivią vasaros dieną padirbėti šilnamyje, sukišti rankas į purią žemę ir jaustis gamtos dalele. Būti arčiau gamtos – nuostabus potyris, be to, taip gera matyti, stebėti, kaip iš užkastos sėklytės išdygsta jūsų darbo vaisius. Labai šaunu, kai žmogus suderina savo pomėgius su praktine nauda. Šiltnamiai tai leidžia. Yra gana nemažai tokių žmonių, kurie teigia, kad ravėdami piktžoles iš savo daržo, atsipalaiduoja emociškai, kad toks darbas nesijaučia tikru darbu, nes susikoncentruoji ties ravėjimu ir pamiršti viską aplink, tiek gero, tiek blogo. Toks trumpas atsiribojimas nuo kasdienio gyvenimo kartais duoda daug geresnių rezultatų nei jogos treniruotė. Buvimas arčiau gamtos yra savotiška terapija sielai, o ir šiaip – darbas žmogu puošia. Tad pasirūpinkime, kad šiltnamiai puošų mūsų kiemą ir dirbdami juose jausimės tokie laimingi!

Galų gale, šiltnamiai reikalingi tikrai ne vien ūkininkams. Kaip jau minėjome, šiltnamiai gali stovėti paprastame sklype, kuriame yra jūsų gyvenamasis namas. Jums nereikės stengtis dėl šiltnamio išmontavimo, nes parduodami šiltnamiai turi specialų pada, kurio nereikia išmontuoti žiemą. Šiltnamis prastovės saugiai visus metus ir jam nieko blogo nenutiks. Žinoma, jei pirksite kokybišką šiltanmį, nes savadarbis šiltnamis ne visada gerai atlaiko žiemą. Dažnas atvejis rodo, kad šiltnamiai po žiemos yra remontuojami tų, kurie jį apdengė ne itnin tvirta celofanine plėvele. Plėvelė gali plyšti dėl įvairių dalykų, kad ir dėl per didelio sniego svorio ir man. Stikliniai šiltnamiai gal kiek ir patvaresni, tačiau jiems stiklus nesunkiai išdaužia maži vaikai žaidžiantys futbolo kamuoliu. Vis dėlto, yra tokių šiltnamių, kurie yra atsparesni išoriniam kontaktui. Dar norime pridurti, kad šiltnamius reikia dažniau laistyti nei lauko daržą, nes šiuose šiluma išgarinama daug greičiau, o mes tikrai nenorime, kas daržovės geptų saulėje, o ne mūsų keptuvėje ar sriubos puode.

Lietuviškas šiltnamis pavadinimu „Gaspadorius“ yra polikarbonatinis šiltnamis. Šie šiltnamiai tuti cinkuoto metalo rėmus, todėl yra tvirti, patikimi ir nerūdija.tai vienas geriausių šiltnamių, siūlomų Lietuvos rinkoje. Kai norėsite jį nusipirkti, šiltnamis bus pristatytas į bet kuri į Lietuvos kampelį nemokamai, o tai labai patogu bet kuriam klientui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *