Automobilių nuoma

Prieinama automobilių nuoma

Automobiliu Nuoma

Jums kilo problemos su savo automobiliu, pas jus yra numatytas svarbus susitikimas arba jums yra numatytas svarbus susitikimas, mes džiaugiamės galėdami jums suteikti automobilio nuomos paslaugas. Mes nuomojame pačius įvairiausius automobilius. Jūs galėsite būti tikri, kad automobiliai yra tvarkingi ir puikios techninės būklės, kadangi mes periodiškai tikriname savo automobilių techninę būklę.

Norint pasinaudoti automobilių nuoma:

  • Jums reikia pateikti galiojanti vairuotojo pažymėjimą ir pasą;
  • Jums turi būti sukakę 21-eri metai.

Tie asmenys, kurie negali arba nenori patys naudoti automobilio gali pasinaudoti automobilių nuoma su vairuotoju. Minimalus nuomos laikotarpis 24 valandos.  Teikiame tiek ilgalaikę, tiek ir trumpalaikę automobilių nuomą. Automobilių nuoma Vilniuje yra naudinga, kadangi patys žinote kaip dažnai kyla noras aplankyti gražiausius miesto objektus arba norite keliauti į verslo susitikimą. Tik kyla klausimas kaip tai padaryti? Atsakymas paprastas reikia išsinuomoti automobilį. Mūsų įmonė bendradarbiaudama su patikimomis įmonėmis gali jums padėti. Mes siūlome įvairios klasės automobilius, pradedant nuo paprastų automobilių ir baigiant prabangiais, kuriuos galima išsinuomoti savo išskirtiniam renginiui arba šventei. Mūsų automobilių nuoma jums siūlo įvairiausios klasės automobilius, tai yra standart, comfort, compact klasės automobilius. Už automobilių nuomą galite atsiskaityti tiek banko kortele, tiek grynaisiais, tiek ir pavedimu. Jei nuomojate automobilį su vairuotoju minimalus laikotarpis yra 1 valanda. Jei automobilis yra grąžinamas tvarkingas mes grąžiname frančizės mokestį.

Jums yra reikalingos automobilių nuomos paslaugos, jei:

  • Jūs pardavėte savo seną automobilį, o naujo dar nespėjote įsigyti;
  • Jums nėra reikalingas nuosavas automobilis, tačiau darbe jis yra tiesiog būtinas;
  • Jūs ketina aplankyti svečiai, todėl jums teks daug judėti po miestą;
  • Jūsų automobilis yra remontuojamas;
  •  Jums reikalingas reprezentatyvus automobilis darbui;
  • Jūs ketinate keliauti su draugais.

Mes nuomojame automobilius tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims, naudingomis sąlygomis. Mes su kiekviena diena vis labiau ir labiau  stengiamės įtikti savo klientams ir dirbame tam, kad jie galėtu jaustis patogiai. Kadangi automobilių nuoma tai yra patogu, mobilu ir svarbiausia tai yra prieinama. Jei jums kilo nenumatytos aplinkybės jums reikia pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis. Automobilių nuoma Vilniuje dirba tik tam, kad jūs galėtumėte jaustis laisvai ir patogiai.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *