Patarimai, kurie padės pasirinkti vestuvines puokštes

Sventes

vestuvine floristikaTikriausiai suprantate, kad vestuvinė floristika, o ypač jaunosios puokštė yra labai svarbus aksesuaras, kuris yra panaudojamas tik vieną kartą. Vestuvinė floristika – tai pirmiausia nuotakos puokštė, o tada bažnyčios, automobilio  ir šventinės vietos puošyba gėlėmis. Kur kitur, jei ne per vestuves, Jums reikės visą dieną su savimi nešiotis gelių puokštę, sukurtą specialiai Jums?

Jei esate iš tų nuotakų, kuri neturi didelio susidomėjimo ir supratimo apie gėles apskritai, išsirinkti vestuvių puokštę gali būti sudėtinga. Vertėtų susidaryti bent pirminius savo prioritetus: kokius priedus norėtumėte įtraukti į savo puokštę, kokios spalvos ir formos ji turėtų būti, kad geriausiai tiktų prie Jūsų vestuvinės suknelės, kokio dydžio puokštės norėtumėte? Atsižvelkite į šiuos patarimus, kai rinksitės vestuvinę puokštę:

  1. Pirmiausia išsirinkite suknelę ir tada galvokite apie puokštę. Pateikite floristui savo vestuvinės suknelės nuotrauką. Puokštės dizainas turi kuo idealiau derėti prie suknelės stiliaus, formos ir spalvos. Puokštė neturėtų paslėpti suknelės ar išbalansuoti jos linijas. Nuspręskite tikslią vestuvinės suknelės spalvą, ar ji balta, ar kreminės spalvos ir visą kitą. Vienodos rūšies gėlės (pavyzdžiui, rožės) gali turėti skirtingus atspalvius ir gerai priderintos tikti prie bet kokios suknelės.
  2. Pasidomėkite, kokios vyrauja sezoninės gėlės tuo metu, kai artės Jūsų vestuvių data. Sezoninės gėlės dažniausiai yra pigesnės, o, pavyzdžiui, žiemos metu, įsigyti kai kurias gėles gali būti gana sunku.
  3. Puiki mintis būtų puokštėje panaudoti tokias gėles, kurios turi tam tikrą prasmę ar gerus prisiminimus Jums arba Jūsų antrajai pusei, šeimos nariams. Galbūt turite kokią nors ypatingą antikvarinę sagę, kuri yra perduodama iš kartos į kartą? Jei taip, ją galite puikiai įkomponuoti savo vestuvių puokštėje.
  4. Prisiminkite vieną smulkmeną. Kai jau išsirinksite puokštę, per vestuvių ceremoniją laikykite ją vienoje rankoje ir šiek toliau savo klubo. Tai atpalaiduos pečius ir netrukdys Jūsų laikysenai. Atminkite, kad gėlių puokštę su savimi nešiositės kone visą dieną, todėl ji neturi Jums labai trukdyti.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *