Pagrindinės priežastys, kodėl yra naudinga pirkti naujus butus

Butai

nauji butaiAr pastebėjote, kiek daug Lietuvoje imta statyti naujos statybos namų? Naujų projektų padidėjusį poreikį lėmė tai, kad senieji daugiabučiai jau nebeatitinka naujų standartų, juos reikia renovuoti ir po tuputi viską keisti naujais pastatais. Nedidelės butų kainos taip pat prisidėjo prie to, kad žmonės kuo toliau, tuo labiau yra linkę į geresnę investiciją. Tai yra, iš karto įsigyti naujos statybos butą, o ne pirkti butą sename daugiabutyje. Nauji butai turi žymiai daugiau privalumų, nei seni:

  1. Visų pirma, nauji butai yra labai lanksčiai pritaikomi kiekvienam pirkėjui. Žmonės turi galimybę stebėti statybos projektą nuo pat pradžių ir prisidėti prie jo, išsakant savo poreikius. Naujų butų pirkėjai dažnai gali nuspręst, kur norėtų, kad būtų jų vonios kambarys, kokia danga būtų padengtos grindys, ar pasirinkti sienų spalvas.
  2. Naujai pastatytuose namuose ilgai nebus reikalingas joks remontas. Viskas naujame bute yra nauja ir tvarkinga.
  3. Nauji butai reikalauja mažiau priežiūros. Nauja inžinerija yra suprojektuota taip, kad butui reikėtų kuo mažiau priežiūros. Pavyzdžiui, apdailai yra naudojamos sudėtinės medžiagos, kad reikėtų kuo rečiau perdažyti.
  4. Didelis privalumas – garantija. Pirmaisiais metais dažniausiai yra suteikiama nemokama pastato techninė priežiūra. Nauji namai yra ilgaamžiai, todėl tai bus investicija ne tik Jūsų, bet ir Jūsų vaikų gyvenimui.
  5. Nauji butai yra statomi, siekiant sukurti tarsi atskirą, apsaugotą bendruomenę. Namai yra atskirti tvoromis, įrengtos apsaugos kameros, puikios automobilių saugojimo aikštelės. Aplink namus yra įrengiami parkeliai, krepšinio ir vaikų žaidimų aikštelės. Visa tai yra privatu ir prieinama tik kvartalo gyventojams.
  6. Naujai pastatyti namai paprastai turi gerai išvystytą priešgaisrinę sistemą. Tai susideda iš tinkamai pasirinktų apšiltinimo ir kitų statybinių medžiagų. Butuose yra įrengiami dūmų detektoriai.
  7. Nedidelė kaina ir nuolaidos. Gauti nuolaidą iš statybos bendrovės yra lengviau nei iš paprasto buto pardavėjo. Kartais būna, kad paprasti pardavėjai turi emocinį prisirišimą prie savo buto ir nemato tikrosios jo vertės. Be to, faktas, kad bute nereikės nieko papildomai remontuoti, tik dar labiau sutvirtina šį privalumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *