Oro tarpų šiltinimas

šiltinimas oro tarpų

Kai drėgmė  atsiranda  ant jūsų namo sienų arba  jūsų namuose pradeda kauptis vis daugiau  šalčio tai jau yra pavojaus ženklas. Tai yra viena iš populiariausių problemų su kuriomis  gali  susidurti statybininkai ir namų  savininkai. Labai dažnai ši problema negali  būti pilnai išsprendžiama, kadangi lietus  gali  patekti  į jūsų namus  dėl  stipraus  vėjo, gali  patekti per  apsauginį  sluoksnį ir tada  galima  pamatyti, kad  ant jūsų sienos  yra vanduo.  Sienoje yra  tarpai per kuriuos vanduo ir oras gali patekti į vidų.  Vėjas  daro spaudimą  su jėga, kurios  pakanka, kad vanduo būtų  įstumtas  į vidų. Jei  vienos  iš  būtinų sąlygų  nėra tokiu   atveju  vanduo prateka  kur kas  sunkiau.  Absoliuti  apsauga  nuo šalčio ir drėgmės jūsų namuose gali  būti įmanoma, kai yra  atliekamas oro  tarpų šiltinimas.  Daugelis  tradicinių apsaugos metodų yra  skirti tam, kad  būtų  sumažinto oro  tarpai per kuriuos patenka  šaltis,  tarpus  užpildo įvairios šilumą izoliuojančios medžiagos, kurios neleidžia  į namus patekti šilumai. Vienas  iš populiariausių metodų  yra  kiekvieno tapo  užpildymas naudojant kokybiškas izoliuojančias medžiagas. tai yra  pastatas iš išorės  turi  būti  kruopščiai hermetizuojamas, tai  kartais  būna labai  sudėtinga  realizuoti. Optimalus  šios problemos  sprendimas yra tas, kad reikia pripažinti jog yra  būtina  užpildyti visus  tarpus per kuriuos  į namus patenka drėgmė ir  šaltis.  Efektyviai  atliekamas šiltinimas padės  sukurti  patikimą  barjerą.

Yra  išskiriamos kelios priežastys  kodėl  į  sienos  vidų patenka drėgmė  ir šaltis. Pirma,  tai gravitacijos jėga,  skirtingi  spaudimai.  Nors visos priežastys yra labai svarbios, kai yra projektuojamas namas, tačiau  visgi  svarbiausia, kad  būtų  tinkamai užpildyti oro tarpai.  Kai  izoliuojančios medžiagos  užpildo tarpus tokiu  atveju  sumažėja  vėjo  poveikis, kuris leidžia  į namus patekti šalčiui.  Neįmanoma namo  apsaugoti nuo tokio  poveikio jei nebus  atlikta tokia reikalinga procedūra  kaip oro tarpų šiltinimas. Juk priešingu  atveju iš jūsų namų  bus prarandama  apie 30 procentų  šilumos. Tai jau yra  nemažai. Yra  būtina  imtis  efektyvių  veiksmų, kurie padės  jūsų  namams išsaugoti  šilumą. Turi būti  sukurtas  šalčiui  nepralaidus  sluoksnis.  Jei  vidinėje sienoje  yra oro tarpai, kurie leidžia laisvai patekti orui, spaudimas tarpuose neišsilygins ir vanduo, šaltis  be jokių  kliūčių  pateks  į sienos  vidų.  Tačiau kur kas lengviau  apšildyti  vidinį sienos  sluoksnį, kurio nepaveikia  jokie  atmosferos  veiksniai.  Reikia įsimini, kad  vanduo patenka į  apsauginį sluoksnį ir  neigiamai  paveikia jūsų  namų mikroklimatą.  Taigi  yra labai svarbu labai kruopščiai užpildyti  visus oro tarpus.

Labai svarbu  yra  ir tai, kad oro tarpai nebuvo patikrinti pagal visą namo perimetrą. Kai  vyrauja šaltas oras namuose atitinkamai  atsiranda  padidėjęs  spaudimas, kuris  tikrai  nesukels teigiamo poveikio. Tai gali  palengvinti  vandens patekimą į  oro tarpus, o vėliau ir  į  sienos   vidų. Analogiška  situacija  gali  nutikti, kai tarpas yra  atviras  sienos  viršuje.  Apsauginis   sluoksnis atlieka pasipriešinimo  funkciją  ir neleidžia  į namus patekti  šalčiui. Tokiu  būdu   viduje  susidaro pertvaros.  Kiekviena sekcija, kurioje  yra  oro tarpai turi nepraleisti oro, kadangi taip  išsilygina  spaudimas.  Kai  yra  atliekami tokie darbai kampuose  atitinkamai  sumažėja  šilumos praradimo kiekis, kuris įvyksta, kai  oras patenka  į sienų  vidų.  Oro tarpų  šiltinimas tai yra labai atsakingas darbas, kuris reikalauja į  jį  tinkamai  atsižvelgti, kadangi priešingu  atveju  jūsų  oro tarpai nebus gerai  užpildyti ir leis į namus patekti  šalčiui.  Pasirūpinkite savo namais. Daugiau informacijos: www.siltinimas.biz/oro-tarpu-siltinimas.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *