Komercinės patalpos – verslo namai

komercinės patalpos

komercinės patalposVerslui reikalingos komercinės patalpos, nes darbuotojams reikia darbo vietos, o klientai turi žinoti, kur ateiti, jei nori pasikalbėti plačiau apie paslaugą ar prekę, kurią tas verslas siūlo. Verslo pasaulis yra be galo konkurencingas  ir konkurentų veiklą, kurie užsiima analogišku verslu būtina sekti ir pagal tai koreguoti savo veiksmų planą. Reklamos ir kitos strategijos gali būti kuriamos taip, kad visada stengsitės pavyti kitus, arba imsitės ryžtingų priemonių, kurios išves jus į priekį ir tada jau jūsų konkurentai turės vytis jus. Jūsų komercinės patalpos turėtų būti skirtos darbuotojams, kurie kuria inovacijas, kurie nebijo rizikuoti ir tuo pačiu žino, kas yra protinga rizika. Taip jau būna versle, kad jis svyruoja, būna pakilimų, būna nuosmūkių, bet jei į juos tinkamai reaguojama, bankrotas negresia.

Komercinės patalpos Lietuvoje tiek perkamos, tiek ir nuomojamos. Verslui nėra naudinga dažnai keisti patalpas, nes klientai pripranta, kad komercinės patalpos yra šalia ir gali užeiti, kada reikia. Jei išsikeliama, galima prarasti dalį klientų srauto. Tiesa, naujoje vietoje greičiausiai bus bandoma prisivilioti toje vietovėje gyvenančius asmenis, bet ar tai pavyks, ar ne, nuspėti sunku. Komercinės patalpos turėtų nesikeisti ir verslas būti stabilus. Naujos komercinės patalpos verčiau turėtų būti ieškomos tada, kai verslas nori ne išsikelti, o plėstis. Tokiu atvejų klientų srautas tikrai padidėja, bet iškyla ta problemėlė, kad abi patalpos turi turėti identišką arba labai panašų stilių. Komercinės patalpos turėtų būti įrenginėjamos to paties dizainerio, kad interjeras būtų suderintas. Sakysite, dizainerio paslaugos yra nereikalingos? O mes drąsiai laikysimės savo nuomonės, kad stilius, interjeras yra verslo įvaizdžio kūrimo priemonė, kurios nederėtų nuvertinti. Šiltas priėmimas jaukioje aplinkoje gali sąlygoti tai, kad klientas atvys dar ne vieną kartą. Tai reiškia, kad jei komercinės patalpos turi daug lankytojų, tai turi ir daugiau pelno. Mokūs klientai yra tie žmonės, kurie išlaiko jūsų verslą, kurie sumoka komercinės patalpos nuomą ir kitus mokesčius. Juk jei klientai būtų nemokūs, tai jūsų verslą ištiktų apokalipsė. Taigi komercinės patalpos privalo būti stilingos, nes aplinka turi didelę reikšmę!

Jei komercinės patalpos veikia sėkmingai, pamąstykite ir apie tai, ar nevertėtų savo verslui sukurti internetinę svetainę? Tegu daugiau žmonių mato, kokios naudingos yra jūsų komercinės patalpos bei jose siūloma paslauga. Nedvejokite ir kelkite nuotraukas, kuriose matyti jūsų komercinės patalpos ir laimingi klientų veidai po paslaugos suteikimo. Toks žingsnis kurs patikimos paslaugos įvaizdį, kurį turite stengtis išlaikyti. Kaip jau minėjome, turite imtis visų įmanomų priemonių, kad būtumėte žinomi, nes versle negalima „miegoti“. Savo verslu turite rūpintis dvidešimt keturias valandas per parą, jei norite, kad komercinės patalpos būtų pilnos klientų, o apie jūsų verslą rašytų spauda. Geriausia reklama yra ne užsakytas straipnis, o parašytas natūraliai pačių žurnalistų, nes skaitytojas greitai atpažįsta nupirktą straipsnį… Tegu apie jūsų verslą rašo taip, kaip apie sėmingo verslo pavyzdį dėl to, kad kažką darote geriau nei visi.

Komercinės patalpos yra jūsų verslo namai. Ten ir patys praleidžiate didelę dalį dienos, tad pasirūpinkite, kad komercinės patalpos būtų ne tik gražios, bet ir patogios. Kai dairotės vietos verslo plėtrai, tai atkreipkite dėmesį į komercinės patalpos adresą, ar tai patogi miesto vieta, ar yra kur pasistatyti automobilį, ar geras susisiekimas viešuoju transportu. Šie dalykai padės jūsų verslui, nes patogu bus ne tik jums, bet ir jūsų klientams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *