Įtempiamos lubos suteikia gražų dizainą visuose namuose

Uncategorized

Kalbant apie tam tikrą namų dizainą, yra verta žinoti, kad pats svarbiausias dalykas, kurį mes galime padaryti – tai pasirūpinti namuose pirmiausia sienoms, grindimis ir lubomis. Lubos įtempiamos dabar gali būti, sienos nudažomos kokia nors gražia itempiamos lubosspalva, o štai grindys geriausiai atrodys, jeigu dėsime tikrą parketą. Tačiau šiandien mes ketiname daugiau kalbėti apie tai, kas tos lubos įtempiamos ir kaip galima jas geriau pasirinkti. Lubos įtempiamos – tai Lietuvoje dar yra gana didelė naujovė, tačiau daugelio namų savininkai jau džiaugiasi tokiomis puikiomis lubomis, kadangi jos atrodo itin gražiai ir stilingai.

Visos įtempiamos lubos su kiekviena diena darosi tik populiaresnės. Tokių lubų dėka, namuose galima sukurti tikrai originalius ir unikalius interjero dizainus. Tai ne tik suteikia komfortišką jaukumą, tačiau ir tikrą malonumą mūsų ir mūsų svečių akims. Jei niekada apie tokias lubas nieko negirdėjote, tai pirmiausia mes norime paaiškinti, kad lubos įtempiamos yra tos, kurios yra padarytos iš sunkios statybinės medžiagos ir tiesiog ištemptos (pakabintos) ant specialaus rėmo. Verta žinoti, kad jis turi būti tvirtinamas prie pagrindinių lubų. Tokia montavimo sistema, jei tik aišku bus tinkamai atlikta – sudarys tikrai labai originalų vaizdą tam tikrame Jūsų kambaryje.

Dažniausiai visos įtempiamos lubos yra gaminamos iš pvc medžiagos. Ši medžiaga yra taip pat naudojama ir gaminant plastikinius langus. Vienas geriausių dalykų, kad renkantis įtempiamas lubas iš pvc – galime rinktis aksominį paviršių, marmurą, arba net ir blizgų. Jeigu jau nusorendėte, kad savo namuose norite būtent tokių lubų, Jums reikės pasiskaityti keletą patarimų, prieš pradedant jų paieškas. Gerai yra tai, jog tokios lubos kuo puikiausiai dera prie kiekvieno stilaus interjero visuose namuose. Šiuolaikinės medžiagos leidžia itin greitai savo namus paversti labai jaukia ir ir šilta vietele. Kamarys iš karto atrodys šviesesnis, stilingesnis, ir, aišku, gražesnis. Žinoma, rinktis vien tik iš to, kas Jums pasirodo gražu, irgi nebus tikslinga. Reikia galvoti ir apie praktiškus dalykus, apie tai, kas tinka konkrečiame Jūsų kambaryje. Jeigu patys nesugalvojate jokio įdomesnio dalyko – tai visada pasikalbėkite su patyrusiais interjero dizaineriais. Juk pavyzdžiui, iuro patalpose geriausiai tinka klasikinis lubų dizainas, o štai kokiame nors vaikų kambaryje – galima ir daugiau paeksperimentuoti. Ant įtempiamų lubų galima dėti įvairias dekoracijas, ar net šviečiančias dekoracijas. Miegamuosiuose kambariuose dedant lubas taip pat reikia viską derinti labai atidžiai. Verta žinoti, kad įtempiamos lubos puikiai dera prie bohemiško stiliaus, jeigu bus daromos kaip, kad marmuro imitacija. O štai, jeigu namusoe vyrauja gana nemažai rytietiškų motyvų – tai galima pagamintas ir visiškai neįprastų formų įtempiamas lubas. Štai psichologai pavyzdžiui, netgi rekomenduoja vaikų kambariuose lubas derinti kartu su kokiomis nors nuotraukomis, kur yra atspausdinti automobiliai, animacinių filmukų gerojai ir t.t. žinoma, vaikai auga greitai, todėl šis pasirinkimas yra šiek tiek nepraktiškas. Tačiau galima rinktis ir tokius neutralesnius vaizdus, kaip, kad miškas, ežeras, dangus ir visokie kitokie gamtos vaizdiniai ant lubų.

Įtempiamos lubos yra tiesiog neįsivaizduojamos be led lempučių. Tai suteikia lubos išskirtinio grožio, o Jūsų kambariui – pakankamai daug šviesos. Nesijaudinkite, lubos tikrai nepasižeis nuo gaunamos šilumos iš visų halogeninių lempučių.

Dėl tokios plačios dizaino įvairovės, kiekvieni statybos ir namų vidaus apdailos darbuotojai yra raginami vis dažniau pagaminti žmonėms būtent įtempiamas lubas. Tai tikrai yra labai geras pasirinkimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *