Dušo kabina tai higienai skirtas prietaisas

Dušo kabinos

Dušo kabina

Dušo kabina    Dušo kabina tai yra specialus prietaisas, kuris yra skirtas vandens-higienos procedūroms.  Dušo  kabinos  pasirinkimas reikalauja, kad pasirenkant  būtų  atsižvelgiama į jų dydį, formą, medžiagą, tai ar ji turi  stogą, bei kitas papildomas funkcijas. Kiekviena  dušo detalė  daro įtaką kainai.  Svarbiausia prieš tai, kai jūs pasirinksite  kabiną pasirinkti  vietą, kurioje ji  bus montuojama, bei tai  kokią  pinigų sumą jūs  ketinate  skirti dušo įsigijimui.  Jums  reikia pradėti pasirinkimą nuo bazinės  konstrukcijos.  Tai yra, sienos, dugnas, durys, bei maišytuvas.  Kabinos gali būti  atviros ir uždaros.  Daugelis  vartotojų mano, kad dušo  kabina yra  reikalinga tam, kad  vanduo nepatektų ant vonios kambario grindų.  Iš tiesų taip nėra. Tai yra  pakankamai sudėtinga  konstrukcija, kuri turi pakankamai daug įvairiausių funkcijų  ir daugybę galimybių. Taigi, kai jūs pirksite dušą patikrinkite kaip veikia kranas,  jo durys, maišytuvas, furnitūra ir kitos detalės.  Tačiau prieš tai, kai pirksite dušo kabiną  jūs turite pagalvoti kur jis turi  būti montuojama,  taip pat turite nutarti  koks  bus kabinos aukštis  ir  plotis.  Dušo kabinos formos, tokiu atveju gali  būti  kvadratinės, stačiakampės  arba kitų formų.  Taip pat pasirinkimas yra pakankamai didelis  kalbant ir apie dizainą.  Yra  atviros ir uždaros  dušo kabinos.  Atviras variantas dažniausiai yra montuojamas  vonios kambario kampe.

Uždara  dušo kabina tai yra  visiškai autonomiška patalpa  su  durimis.  Taip pat jos  turi   stogą, kad  nesusidarytų kondensatas. Suprantama, kad  uždara dušo kabina yra patogesnė, tačiau  jų kaina taip pat yra  aukštesnė.  Įprastai tokių dušo kabinų durys yra gaminamos iš  stiklo.  Jos  taip pat gali būti matinės,  permatomos ir nepermatomos.  Tačiau  atveriamoms  durims  reikės  daugiau vietos vonios kambaryje, nei slankiojančioms  durims.  Tačiau šiuolaikiška  dušo kabina yra  ne tik  dušas. Dušo kabina  taip pat gali turėti hidro masažo,  turkiškos pirties, kvapų terapijos ir kitas malonias funkcijas.  Taip pat gali  būti  ir vertikalaus   masažo funkcija, kuri yra  gaunama  didelės  vandens  srovės sąskaita.  Jei jums yra įdomus šis variantas, tokiu  atveju jūs turite atsižvelgti į tai koks  bus  vandens  spaudimas.  Jei sistemoje yra mažesnis spaudimas, jums teks  pasirinkti  variantą, kuris turi mažiau  funkcijų.  Yra dušo kabinos su tokia  funkcija kaip kojų masažas, kontrastinis  dušas.  Pastaruoju atveju jūs galėsite patys  nustatyti  ciklo trukmę ir vandens temperatūrą. Spalvų terapija  yra atliekama su šviesos  šaltinio pagalba, kuri yra paslėpta  kabinoje, ir kuri periodiškai užsidega įvairiomis spalvomis.  Kai kuriose dušo kabinose yra  garų generacijos funkcija.  Tokiu  būdu jūs galėsite sukurti efektyvią  turkišką  pirtį.  Be to,  gali  būti pridedama  galimybė  aromatizuoti garus.  Į specialų konteinerį yra įpilamas aromatizatorius ir per jį išeina garai.  Tokiu  būdu yra  tarsi gaunama  inhaliacija.
Dar vienas teigiamas faktorius, tai  yra  dušo kabinos  montavimas vonios kambaryje, kai nėra  numatomi jokie papildomi statybos darbai, jums  nereikės dėti jokių plytelių, bei atlikti kitų darbų.  Jums  pakanka prijungti  dušo kabiną prie elektros,  vandentiekio  ir kanalizacijos. Jei jums  tai yra  sudėtinga , tokiu atveju šiuos darbus patikėkite  specialistui.  Įvairių  dušo kabinų  modelių kainos gali būti  labai skirtingos.   Jos  yra  nustatomos  pagal tai kokias  funkcijas turi ir pagal tai ar jos yra kokybiškos.  Manau, kad jūs  sutiksite, kad taupyti  savo sveikatos sąskaita  tikrai neverta. Taigi  dabar, kai jūs viską žinote kaip  turi būti  pasirenkama  dušo kabina jums neapsirikti bus kur kas paprasčiau. Jūs  be  vargo galėsite pasirinkti tinkamą  variantą.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *