Atsparios terasinės lentos

Uncategorized

Terasinės lentos tai yra  šiuolaikiška  statybinė medžiaga, kuri yra gaminama iš medienos-polimerų kompozitų.  Šios lentos yra  sudarytos iš smulkintos medienos ir ekologiškai  Švaraus plastiko polimerų.  Jos savyje  suderina  pačias geriausias medienos ir plastiko savybes. Tai yra  medžiaga   skirta terasų grindų išklojimui. Taip pat jos yra  naudojamos kai yra įrengiamos  aikštelės šalia  baseinų, bei  vaikams  skirtų žaidimo aikštelių. Tai yra  visur ideali medžiaga, jei yra reikalinga tvirta, saugi ir  ekologiškai švari medžiaga.  Pastaruoju metu naujos įdomios vietos naudoja  terasinės lentos kompozitus.   Be to, naudojant tokias lentas taip pat yra  statomi takeliai. Terasinės lentos tai yra medžiaga, kuri  atkeliavo į mūsų šalį iš užsienio.  Šio lentos yra labai populiarios Amerikoje, Azijoje ir Europoje. Jos turi ne vieną privalumą dėl kurio nusipelnė  tokio dėmesio. Kokius privalumus turi šios lentos?  Palyginus su medienos masyvu šios lentos turi visą  eilę nenuginčijamų privalumų. Tai yra  patraukli  išvaizda ir dizainas.  Terasine lentas malonu liesti, jos turi patrauklią išvaizdą. Jos gali  turėti įvairią spalvinę gamą, patys populiariausi medienos atspalviai. Taip pat pilka, mėlyna, žalia ir kita.  Priemaišų dėka, kurios yra naudojamos statybos metu lentos yra  apsaugotos nuo  ultravioletinių spindulių.  Todėl lentos per tam tikrą laiką  pakeičia savo spalvą  visiškai neženkliai.  Šios lentos nepakeisdamos savo savybių  gali  tarnauti  apie 50 metų. Jos nepūva, jų neveikia korozija,  bakterijos, grybeliai, kadangi gamybos metu  yra naudojamos medžiagos, kurios apsaugo  terasines lentas.

 Terasinės lentos yra  atsparios visoms oro sąlygoms. Ji be jokių problemų gali  išlaikyti  pavasario pereinamąjį laikotarpį, kai temperatūra  svyruoja nuo -10 iki+5 laipsnių.  Lentos išsaugo savo linijinius dydžius, kai  vyrauja tokie ryškūs temperatūros svyravimai.  Kompozitinės terainės lentos yra naudojamos kaip grindų danga, gatvėje.  Todėl labai svarbu, kad šios lentos puikiai ištveria šaltį.  Terasinių lentų  neveikia jūros vanduo ir baseino vanduo.  Ji  nesugeria  ir neišskiria drėgmės, taip pat ji nenusėda ir neišdžiūna kaip mediena.  Terasinė lentos yra labai tvirtos ir atsparios pažeidimams. Plastikinės grindų lentos neturi jokių pašinų.  Šios lentos gali pasigirti stabilia  geometrija.  Be to, tai yra  labai  paprastai prižiūrima medžiaga, ji neturi būti apdorojama laku ir dažais  naudojimo laikotarpiu.  Plastikinės  terasinės lentos yra  labai paprastai prižiūrimos, jas reikės tik kartai išplauti vandens srove iš  žarnos, jei reikia galima naudoti  įprastas plovimui  skirtas priemone. Lentos yra gaminamos naudojant polimerines priemaišas ir medienos papildus.  Medžiagos  sujungia pačias geriausia sintetinių ir natūralių produktų savybes, naudojamos kai yra įrengiamos įvairios išorinės ir vidinės zonos, teritorijos.  Yra paplitusi nuomonė, kad dirbtinės medžiagos negali  būti geresnės nei natūralios.  Tačiau šiuo  atveju tai yra klaida.  Tam, kad jūs pamatytumėte  skirtumus šios dvi alternatyvos turi  būti  sulyginamos.

Terasinės lentos gali  pasiūlyti platų  asortimentą. Prieš tai, kai  bus perkama danga  jūs privalote  atsakingai  išanalizuoti visų medžiagų asortimentą, kad galėtumėte  įsitikinti jų kokybe.  Jei reikia kreipkitės pagalbos ir vadybininkas jums padės pasirinkti  tinkamiausią  produktą.  Specialistai jums padės pasirinkti terasinę lentą  atsižvelgiant į kainą ir kitas savybes.  Tai  yra labai  tvirtos ir ilgaamžiškos medžiagos. Jų pagrindas turi labai puikius tvirtumo ir atsparumo rodiklius.  Paviršius gali  būti labai lengvai  atkuriamas jei jis buvo pažeistas.  Pakanka dėmes nuplauti muilo tirpalu arba  nušlifuoti dėmę švitriniu popieriumi.  Lentos nereikalauja specialios priežiūros ir nuolatinio  apdirbimo, kurio reikalauja kitos medžiagos.

 Daugiau apie terasines lentas čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *