Antakių korekcija tai moters grožio dalis

Antakių korekcija

Antakių korekcijos

Moters  patrauklumas priklauso nuo pačių įvairiausių  dalykų, tačiau tikrai ne pakutinę vietą  užima antakių išvaizda.  Jei moters  antakiai  tikrai nėra idealios formos jai gali padėti tik antakių korekcija. Daugelis  į tai žiūri labai nerimtai ir tai yra  labai didelė klaida.  Antakiai tai yra  viena iš pagrindinių išraiškingos ir patrauklios išvaizdos  elementų.  Žinoma,  antakių forma  yra pasirenkama  individualiai, pagal tai kokia yra  moters  veido forma.  Ovalaus  veido savininkui  puikiai tiks lanko formos  antakiai.  Kvadratiniam  veidui idealiai tinka pakelti ir šiek tiek pailginti  antakiai.  Moterims, kurios turi  apvalų veidą rekomenduojami šiek tiek pakelti  antakiai  su apvaliais galais.  Jei moters  veidas yra pailgas tokiu  atveju patariame pasidaryti  tiesius  antakius, kurie  bus šiek  tiek toliau nuo nosies.  Antakių korekcija  nėra  sudėtinga  užduotimis kaip tai gali  atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog į šį klausimą reikia atsižvelgti labai rimtai ir viską  daryti neskubant.  Yra ne vienas būdas kaip  jūsų  antakiai gali įgauti reikiamą formą.  Gali būti  atliekama  korekcija  su  siūlo pagalba. Tai yra pakankamai skausminga, tačiau  efektas  bus  to vertas.  Ataugantis  plaukeliai  bus  silpni, o vėliau nuolat  atliekant epiliacijas bus  visiškai panaikinti.  Kad jūsų oda  būtų  mažiau traumuojama, ji turi  būti ištepama kremu arba  turi būti sudrėkinama  karštu  vandeniu. Ši procedūra  reikiamą  rezultatą  suteiks tikrai ne iš pirmo karto, tačiau praktikuojantis jūs pasieksite savo  tikslą. Taip pat gali  būti naudojamas šilkinis siūlas, tačiau  antakių korekciją  savarankiškai padaryti bus  sudėtingiau.

Žinoma, kur kas  geresnis pasirinkimas jei jums yra  reikalinga  antakių korekcija  tai apsilankymas  pas specialistą į grožio saloną, kad jie  galėtų  tinkamai  atlikti procedūras.  Šios  situacijos  privalumas be jokių  abejonių yra tas, kad  jums  nereikės  antakių korekcijos  atlikti  savarankiškai. Antra, korekcija  bus  atliekama  teisingai ir  antakiai  įgaus reikiamą formą.  Na ir žinoma vėliau specialistai padės  išlaikyti tinkamą  antakių formą.   Pats tinkamiausias pasirinkimas  antakių korekcija, kuri yra  atliekama  grožio salone, tai yra  geriausia išeitis.  Ši procedūra  atliekama  remiantis  tokiais  elementais kaip korekcijos aukštis ir ilgis.  Antakių pradžia ir pabaiga turi  būti  tam tikroje  vietoje.  Jų pradžia  yra nustatoma  tokiu  būdu: prie nosies sparno yra pridedamas pieštukas taip, kad jis pereitu per vidinė  akies kampą.  Kitas  pieštuko  susidūrimas su  antakiu ir bus jų pradžia. Išlinkimo  vieta yra  nustatoma praktiškai taip pat.    Antakių  pabaigos taškas yra nustatomas per nosies sparną ir  išorinė akies kampą. Yra  būtina įsiminti, kad  antakių  pabaiga  neturi būti žemiau nei jų pradžia, priešingu  atveju  jūsų  veidas įgaus liūdną  išraišką.

Taip pat  egzistuoja kelios taisyklės kaip  gali  būti  teisingai  atliekama  antakių korekcija, jei  jie  yra labai tankūs  arba reti. Tankūs  antakiai, kurie dažniausiai labai  stipriai apaugę gali būti koreguojami  su pinceto pagalba. Tai  žino daugelis moterų.  Tačiau šioje situacijoje  jums geriau padės antakių korekcijos, kurios  yra  atliekamos profesionaliai.  Grožio salone yra  atliekama elektro  epiliacija arba  lazerinė  antakių korekcija. Šviesūs ir reti  antakiai tai yra tokia problema, kuri  nutinka  ne ką  rečiau.  Antakių  korekcijos  technologija šiuo  atveju  yra pagrindžiama  kosmetinio pieštuko, šešėlių ir pudros  naudojimu.  Grožio salonai taip pat gali pasiūlyti dėmesio vertas  alternatyvas, kai yra naudojami ilgai išliekantys dažai, kurie  išsaugo savo efektą   penkias savaites. Tačiau  yra ir kitas, radikus sprendimas kaip gali būti  sprendžiama tokio  pobūdžio problema tai ilgalaikis makiažas.

Daugiau informacijos rasite čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *