Šlapimo nelaikymas po gimdymo tai yra populiari problema

Uncategorized

Šlapimo nelaikymas po gimdymo

Šlapimo nelaikymas po gimdymo tai yra pakankamai populiari problema tarp moterų, kadangi nėštumo laikotarpiu moters organizmas  išskiria hormonus dėl kurių raumenys ir audiniai, kurie palaiko šlapimo pūslę, žarnyną ir gimdą išsitempia.  Šie raumenys formuoja mūsų dubens  dugną. Dėl hormonų įtakos ir vaiko svorio dubens  dugnas nusilpsta, o dėl to tampa sudėtinga kontroliuoti savo raumenis, kurie  užveria  angą, kad būtų sulaikytas šlapimo  išsiskirimas.  Po gimdymo dubens  dugno raumenys išsitempia dar daugiau, todėl bendrame kontekste hormonai, nėštumas ir gimdymas skatina šlapimo nelaikymą.  Ne laiku išsiskyręs  šlapimas, kuris gali vykti, kai jūs juokiatės, čiaudėjate, kosėjate arba atliekate fizinius pratimus yra vadinamas stresiniu šlapimo nelaikymu. Tai yra  viena iš populiariausių problemų su kuria susiduria  jaunos mamos.  Šlapimo nelaikymas po gimdymo yra populiari problema pradžioje su ja kovoti gali padėti įklotai. Stresinis šlapimo nelaikymas pas jus gali atsirasti po gimdymo, jei  nėštumo metu jums taip pat buvo pakankamai sudėtinga sulaikyti šlapimą, ypatingai pirmame ir antrame trimestre.   Jei nėštumo metu jums buvo į nugara leidžiami nuskausminamieji jūs galite jausti nejautra šlapimo pūslės srityje.  Kai yra atliekamas nuskausminimas į šlapimo pūslę yra įstatomas kateteris, tai yra plonas lankstus vamzdelis. Kartais  po gimdymo būtent dėl to būna sudėtinga sulaikyti šlapimą, tačiau bet kokiu atveju ši problema po kelių dienų turi išsispręsti.slapimo nelaikymas

Jei jūs klausiate kiek gali trukti  šlapimo nelaikymas po gimdymo atsakyti konkrečiai yra pakankamai sudėtinga.  Tai gali trukti nuo kelių dienų iki kelių mėnesių.  Jei  šešios savaitės po gimdymo jūs vis dar nesulaikote savo šlapimo tai reikėtų pasakyti gydytojui.  Kaip gi galima susidoroti  su stresiniu šlapimo nelaikymu? Visų pirma,  yra būtina reguliariai atlikti dubens raumenų stiprinimo pratimus.  Pasistenkite juos įtraukti į savo dienos režimą ir daryti juos bent  tris kartus per dieną.  Jei  jūs  nedarysite šių pratimų jūsų dubens raumenys gali vėl nusilpti ir tada gali vėl prasidėti šlapimo nelaikymas.  Kai kurios moterys jaudinasi, kad tokių pratimų atlikimas iš karto po gimdymo gali joms pakenkti.  Iš tiesų taip nėra, šie pratimai tik padės atsigauti jūsų organizmui po gimdymo.  Dubens raumenų stiprinimas gali padėti pašalinti patinimus ir taip pat jūsų gali nekamuoti šlapimo nelaikymas po gimdymo.  Kuo anksčiau jūs pradėsite daryti šiuos pratimus, tuo jums bus geriau.

Nėštumas tai  yra stresas  ir krūvis moters organizmui.   Devynių mėnesių bėgyje krūvis, kuris atitenka  dubens raumenims vis labiau auga, kadangi  vaikas auga.  Tokiu būdu sutrinka raumenų funkcionavimas ir sutrinka visa anatomija, kuri yra  tarp mažojo dubens.   Didelis spaudimas, kuris tenka šiems raumenims, jų dalyvavimas, kai yra formuojami gimdymo takai sutrikdo kraujotaką raumenyse, kurie yra atsakingi už šlapimo sulaikymą šlapimo pūslėje.  Gimdymo traumos, didelis vaikas, ne vienas gimdymas ir kitos priežastys gali būti tos priežastys dėl kurių atsiranda šlapimo nelaikymas po gimdymo. Nėra nieko gėdingo, kad jūs susidūrėte su šia problema. Reguliarūs pratimai, gydytojo konsultacija ir mūsų įklotai jums padės  susitvarkyti su šia problema ir nejausti jokių nemalonių pojūčių.  Jei jūs stebėsite savo organizmą tokiu būdu  visa tai jums  padės greitai atsikratyti šios problemos.  Su šiuolaikinėmis medicinos galimybėmis, informacijos  kiekiais ir mūsų teikiamomis galimybėmis su šia problema kovoti jums nebus sudėtinga.  Įklotai tai yra geras būdas, kuris jums padės įveikti nepatogumo jausmą, įsiminkite jūsų sveikata yra tik jūsų rankose, kovokite, kad šlapimo nelaikymas po gimdymo jūsų ilgai nekamuotu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *