Renkamės dekoratyvinę tvorą prie savo namų

Tvoros

dekoratyvines tvorosTikriausiai žinote, kad dekoratyvinės tvoros yra geriausios tik pagamintos iš metalo. Metalinės tvoros puikiai prideda grožio Jūsų kiemui ir visam kraštovaizdžiui. Vienas didžiausių privalumų, kurį suteikia šios dekoratyvinės tvoros – tai funkcionalumas ir patrauklumas viename. Iš metalo yra gaminamos ne tik tvoros, bet ir vartai, varteliai ir kiti dekoraciniai namų elementai.

Nuo to, kokį metalą išsirinksite savo tvoros gamybai, priklausys jos dizainas ir patvarumas. Yra trys pagrindinės metalinių tvorų rūšys: tinklinė tvora, aliuminė tvora arba kaustytos geležies tvora. Tinklinė tvora yra labai praktiškas ir ekonomiškas pasirinkimas, tačiau jos nesuteikia privatumo ir jų dekoratyvinė vertė yra gana žema.

Lietuvoje gana populiarus pasirinkimas yra tvoros iš įvairių aliuminio profilių. Šios tvoros atrodo beveik taip pat kaip ir kaustytos geležies, tačiau yra gerokai pigesnės. Būtent šis faktas ir lemia šių tvorų aukštus pardavimo lygius.

Jei siekiate turėti pačios aukščiausios klasės tvorą – Jums puikiai tiks kaustyta geležis. Jos sukuria klasikinę nuosavybės turto išvaizdą ir klasę. Tvoros paprastai nesuteikia privatumo, nes jos yra skirtos daugiau dekoraciniais tikslais.

Paprastai privatumas yra ne pagrindinė jų funkcija, nes čia svarbiau yra saugumas. Tačiau privatumą galima suteikti kitais būdais, pavyzdžiui, šalia pasisodinus medžių arba krūmų.

Verta žinoti, kad metalinės tvoros gali būti gaminamos įvairaus dizaino. Galima montuoti jas su plytų arba cemento pagrindu arba tiesiog įrengti lygiai su žeme. Ornamentus taip pat galima rinktis iš plataus asortimento, o galbūt turite patys savo svajonių tvoros maketą? Tokiu atveju, yra neabejojama, kad tvorų gamintojai galės pagaminti dekoratyvinę tvorą pagal Jūsų pageidavimus. Tvoros viršūnė gali būti visiškai tiesi, arba kaip tik – suapvalinta ar su dantytais strypeliais.

Žinoma, kai vyksta Jūsų namų statybos, finansinis biudžetas yra labai svarbi planavimo dalis. Laikinai galite pasistatyti tvoros tinklą, o vėliau ir – dekoratyvinę tvorą iš metalo. Jei Jums yra svarbu, kad gyvūnai nepabėgtų iš kiemo – tinklinė tvora taip pat Jums tiks. Tačiau, jei tik galimybės leidžia – yra tikrai verta įsidiegti kaustytos geležies tvorą, nes tuomet Jūsų namams neabejotinai netruks elegancijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *