Geoterminis šildymas vasaros metu

Uncategorized

Rodos, vasara yra tas metų laikas, kai apie šildymo procesus galvojama mažiausiai, bet taip yra tik tada, jei šildymo sistema namuose jau yra iš seniau paruošta naudojimui visais 110 %. Reikia atsižvelgti ir į tai, kad šildymas vasarą nuosavuose namuose taip pat reikalingas, nors ir ne visu pajėgumu. Ką tai galėtų reikšti? O gi tai, kad vasaros metu geoterminis šildymas naudojamas vandeniui namuose pašildyti, kad būtų galima nusimaudyti duše ar vonioje, kad būtų galima susiplauti indus po valgio ir nenušalti rankų nuo šalto šulinio vandens.geoterminis sildymas

Geoterminis šildymas. Kaip veikia ši sistema? Pirmiausia vertėtų žinoti, kad ji yra ekologiška namų šildymo sistema, kuri išteklius šildymui ima iš aplinkos, jei konkrečiau, tai tik iš jūsų nuosavame kieme esančios energijos. Kas tą energją kaupia atsakyti taip pat nesunku. Tai: dirvožemis, vanduo, netgi oras. Geoterminis šildymas turi tam skirtus šilumos siurblius. Jie įmontuojami namuose, o energiją susiurbia iš lauko. Tam, kad toks siurblys veiktų, reikkia jam elektros, bet tikrai ne daug.pirkti pakurų nebereikia. Jokių malkų, jokių kuro granulių. Nieko! Gamta pasirūpina, kad jūsų namuose būtų šilta, o šiluma paimama technologijų dėka. Ko tik šiais laikais negalima pasiekti naudojant modernias technologijas.

Jums būtų aktualu žinoti, jog geoterminis šildymas gali būti vertikalus arba horizontalus. Vieną iš šių dviejų rūšių turite pasirinkti atsižvelgdami į tai, ar jūsų nuosavo namo kiemas didelis, ar pakankamai ne daug erdvus. Mat mažesniame kieme rekomenduojamas vertikalus geometrinis šildymas, o plačiame, dideliame kieme patogiau horizontalus geoterminis šildymas. Kalbant apie efektyvumą šildyme, tai abu variantai yra vienodai efektyvūs, bet juos ne vienodai legva sumontuoti. Įspėjame, kad vertikalios sistemos įrengimas užtruks kiek ilgiau. Tačiau juk svarbiausia tai, kad, kai geoterminis šildymas bus baigtas, tai namuose net ant grindų atsigulus nebus šalta žaisti su savo šunimi a kūdikiu, kuris jau moka ropoti. Žiemą ypatingai norisi jaukumo, o jaukumas yra pasiekiamas tik bendraujant su mylima šeima savo namuose, nes draugai čia yra, čia nebėra, jie keičiasi, kai keičiasi įvairios aplinkybės.

Ką dar reikia žinoti apie geoterminį šildymą? Dar nebuvo paminėta, kad geoterminį šildymą yra bragoka įsirengti, bet pigu naudoti. Šilymo siurbliai turi ilgas naudojimo garantijas, geda ypač retai, todėl šis nuosavų namų šildymo būdas puikus. Be to, jis yra ir nepakeičiama alternatyva tuo atveju, jei bijoma smalkių, kuriomis įmanoma apsinuodyti, kai namuose įrengtam šildymui reikalinga ugnis, kad išgautų kaitrą iš kuro (malkų, anglių). Tokie apsinuodijimai reti, bet medikai tikrai yra su tuo susidūrę ir tokius žmones gaivinę. Kitas privalumas, kurį turi geoterminis šildymas yra tai, jog nereikia ieškoti jokios vietos sandėliavimui, kurios reikia namus šildant malkų siūloma kaitra. Mat kartą įrengus geoterminį šildymą, parūpinus vietą šilumos siurbliui, daugiau nieko ir nereikia, tai labai patogu ir praktiška, nesukelia jokio vargo. Be to, kai kur nors išvažiuojama ilgesniam laikui, į kokią savaitinę atostogų kelionę ar pan., galima nesudėtingai šilumos siurblį išjungti. Netgi yra galimybė siurblį nuotoliniu būdų įjungti pusdienį prieš jums įkeliant koją į namus, kad grįžus namo nebūtų šalta, jei tai žvarbus vėjuotas ir šlapias ruduo ar šalta žiema. Juk namuose visai nesinori jausti nei drėgmės kvapo, nei šalčio, kadangi abu dalykai reiškia diskomfortą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *