Ekologiškai švarios rąstinės pirtys

Pirtys

rastines pirtysRąstinės pirtys, tai yra sveikatos šaltinis, visavertis poilsis su šeima ir draugais, o taip pat žvalumo  ir ilgas gyvenimo garantija.  Atmosfera esanti rąstinėje pirtyje  leidžia atsipalaiduoti, pailsėti, pasisemti jėgų.

Rąstinės pirtys tai yra gyvoji medžiaga, kurioje visada yra šviežias ir švarus oras. Mediena neleidžia kenksmingoms medžiagoms patekti į orą, tai yra ekologiškiausia statybinė medžiaga, kurios pagalba vyksta oro cirkuliacija, be to rąstinės pirtys pasižymi geriausia šilumos izoliacija.

Rąstinės pirtys kur kas  ilgiau išlaiko šilumą, ją kur kas lengviau ir paprasčiau iškūrenti, tai suteikia rimtą šilumos ekonomiškumą ir sutrumpina  pirties paruošimo laiką. Rąstinėse pirtyse vyrauja nepakartojamas mikroklimatas, todėl ji suteikia sveikatinamąjį poveikį, kurį gali suteikti tik rąstinė pirtis.

Pagrinde rąstinės pirtys yra gaminamos iš  lapuočių medienos. Jau senai yra manoma, kad  pirtis žmogui suteikia ilgaamžiškumo, o svarbiausia, kad pasižymi antibakterinėmis savybėmis, o taip pat pirtis padeda žmogui atsipalaiduoti ir surenka  neigiamą žmogaus energiją.

Mediena tai yra vienintelė unikali ir nepakartojama medžiaga, kuri pasižymi visomis žmogui naudingomis savybėmis, kurias sukūrė pati gamta. Žinoma pirčių statybai gali būti naudojamos įvairios medžiagos, tai yra plytos, betonas ir kita, tačiau pati geriausia yra rąstinė pirtis.  Juk  rąstinės pirtys turi kur kas daugiau privalumų

Mes jums suteiksime šias paslaugas:

  • Mes sukursime rąstinės pirties projektą, viską darysime pasitardami su jumis;
  • Mes atliksime visus konstrukcinius ir inžinerinius darbus;
  • Išdžiovinsime medieną iš kurios bus statoma pirtis;
  • Pastatysime rąstinę pirtį;
  • Įrengsime pirties vidų.

Mes jums patariame šioje srityje neieškoti jokių naujovių, o pasirinkti tai ką jau patikrino mūsų protėviai ir pasirinkti rąstinės pirties statybas savo šeimai ir  poilsiui su draugais.  Kadangi jūs gausite ekologiškai švarią, gražią ir sveikatos suteikiančią pirtį. Kokybiškai pastatyta pirtis jums tarnaus tikrai ne vienerius metus, o daugelį dešimtmečių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *